Zwężanie pochwy laserem Zielona Góra

Synonimy: leczenie zespołu rozluźnienia pochwy (VRS) laserem, laserowe zmniejszenie średnicy pochwy, laserowa korekcja pochwy więcej »

Filtruj wyniki

Zwężanie pochwy laserem Zielona Góra - informacje

Kadra w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej Kadra w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Zabieg zwężenia pochwy laserem dedykowany jest kobietom, zmagającym się ze spadkiem napięcia i rozluźnieniem pochwy w wyniku porodów lub procesów starzenia się organizmu. Wśród głównych korzyści procedury wymienia się m.in. jej całkowicie nieinwazyjny charakter (brak cięć, krwawienia i blizn), krótką rekonwalescencję oraz brak konieczności rezygnowania z aktywności fizycznej (następnego dnia po zabiegu można wrócić do pracy).

Zabieg laserowego zmniejszenia średnicy pochwy w Zielonej Górze

Na obkurczanie pochwy laserem udać się można do Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej, w której przeprowadza się całą gamę procedur z zakresu ginekologii estetycznej. Do procedury zwężania pochwy stosuje się laser Er:Yag firmy Fotona. W placówce urządzenie wykorzystuje się także do leczenia nietrzymania moczu. Za pomocą laserów w ośrodku wykonuje się również zabiegi zmniejszania warg sromowych, wybielania i obkurczania warg sromowych oraz wybielania odbytu. Oferta Centrum obejmuje ponadto odmładzanie okolic krocza przy użyciu nici Vaginal Narrower.

Zwężanie pochwy laserem jest także możliwe do przeprowadzenia w Centrum Medycznym ALDEMED. W placówce świadczone są m.in. usługi z zakresu ginekologii estetycznej. Do zabiegu obkurczania pochwy wykorzystywany jest nowoczesny laser Fotona Spectro SP (Er:Yag). W ośrodku urządzenie stosuje się także do rewitalizacji warg sromowych (ujędrnianie i obkurczanie) oraz do leczenia nietrzymania moczu. Oferta Centrum obejmuje ponadto ujędrnianie oraz obkurczanie warg sromowych za pomocą urządzenia EXILIS, którego działanie opiera się o wykorzystanie dwóch technologii (fal ultradźwiękowych i energii wysokiej częstotliwości).

W Sulechowie, który znajduje się około 22 km od Zielonej Góry, zabieg laserowego obkurczania pochwy wykonać może lek. med. Krzysztof Rzepka, specjalista ginekolog i położnik., który specjalizuje się m.in. w procedurach z obszaru ginekologii estetycznej. Średnicę pochwy zmniejsza przy użyciu lasera MonaLisa Touch (posiada on certyfikat, potwierdzający ukończenie szkolenia i nabycie umiejętności niezbędnych do obsługi tego urządzenia). Laser wykorzystuje również do rewitalizacji pochwy w okresie okołomezopauzalnym i pomenopauzalnym oraz do leczenia nietrzymania moczu. Jego oferta obejmuje ponadto operacje plastyczne warg sromowych przy pomocy lasera, usuwanie i wspomaganie gojenia blizn na brzuchu po cięciu cesarskim (za pomocą lasera) oraz rewitalizację i powiększenie warg sromowych większych kwasem hialuronowym.

Cena zabiegu obkurczania pochwy przy pomocy lasera w Zielonej Górze i w Toronto

Za laserowe zwężenie pochwy w Zielonej Górze zapłacić trzeba około 1 800 złotych. Za granicą cena takiego zabiegu jest znacznie wyższa. W Toronto Cosmetic Clinic w Toronto (w Kanadzie) wynosi ona 4 700 dolarów kanadyjskich, czyli około 13 500 złotych.

Zwężanie pochwy laserem - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 2 500 zł
 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 3 500 zł
 • Kraków od 1 100 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 800 zł do 2 600 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Białystok od 900 zł do 1 300 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 1 900 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł
 • Kielce od 1 250 zł do 1 400 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu zwężanie pochwy laserem w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska