Zwężanie pochwy własną tkanka tłuszczową

zabieg zwężania pochwy metodą iniekcji tłuszczu własnego, wypełnianie ścian pochwy tłuszczem własnym w celu zwężenia, ostrzykiwanie pochwy tłuszczem więcej »

Zwężanie pochwy własną tkanka tłuszczową - informacje

Gabinet zabiegowy w Chiroplastica Gabinet zabiegowy w Chiroplastica

Zwężanie pochwy własną tkaną tłuszczową jest jednym z zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadza się go w celu przywrócenie prawidłowych warunków anatomicznych w obrębie pochwy, które często zostają zaburzone na skutek porodów. Dzięki zastosowaniu własnego tłuszczu pacjentki nie istnieje ryzyko powstania reakcji alergicznych.

Zabieg zwężania pochwy metodą iniekcji tłuszczu własnego w Polsce – gdzie można się na niego udać

Zabieg zwężania pochwy metodą iniekcji tłuszczu własnego w Rybniku wykonać może lek. med. Jakub Grudzień, ginekolog i położnik, który specjalizuje się m.in. w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Udać się można do niego można na zwężanie pochwy za pomocą własnej tkanki tłuszczowej, kwasu hialuronowego oraz lasera, pacjentki poddać się u niego mogą również plastyce pochwy i krocza oraz odmładzaniu pochwy laserem lub kwasem hialuronowym. Jego oferta obejmuje ponadto powiększenie punktu G lub warg sromowych własnym tłuszczem pacjentki, zmniejszenie warg sromowych chirurgicznie i lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, a także zwiększenie wzgórka łonowego oraz plastykę napletka łechtaczki.

W Rybniku zwężanie pochwy własną tkanka tłuszczową jest możliwe do przeprowadzenia także w Centrum Medycyny, Estetyki i Stomatologii Lifmed, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu m.in. ginekologii estetycznej. W placówce zabieg zwężenia pochwy wykonuje się nie tylko przy zastosowaniu własnej tkanki tłuszczowej pacjentki, ale także poprzez iniekcje preparatów kwasu hialuronowego oraz z pomocą zabiegów laserowych. W ośrodku tłuszcz pacjentki wykorzystywany jest również do powiększania warg sromowych lub punktu G. Do kliniki udać się można także na odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym i laserem oraz plastykę pochwy i krocza, a także na plastykę napletka łechtaczki, zwiększenie wzgórka łonowego, usunięcie lub odtworzenie błony dziewiczej oraz wybielanie odbytu laserem.

Na wypełnianie ścian pochwy tłuszczem własnym w celu zwężenia udać się można do Dolnośląskiego Centrum CHIROPLASTICA, w którym przeprowadzany jest pełen wachlarz procedur z zakresu ginekologii estetycznej. W placówce pacjentki poddać się mogą również zabiegowi zwężenia pochwy kwasem hialuronowym lub laserem. W ośrodku własny tłuszcz pacjentki wykorzystywany jest także do powiększania warg sromowych. Oferta Centrum obejmuje także zwężenie tylnej ściany pochwy, odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym, wypełnienie punktu G, odsłonięcie napletka łechtaczki oraz plastykę warg sromowych większych i mniejszych.

Cena plastyki pochwy własną tkanką tłuszczową pacjentki w Polsce i za granicą

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

W Polsce za zabieg zwężenia pochwy przy użyciu tłuszczu pacjentki zapłacić trzeba około 2 000 złotych. W Clínica Diego de León w Madrycie cena takiej procedury wynosi 2 500 euro, czyli około 11 000 złotych.

Zwężanie pochwy własną tkanka tłuszczową - ceny w różnych miastach

  • Łódź od 2 500 zł
  • Wrocław od 2 500 zł
  • Rybnik od 2 000 zł
Zwężanie pochwy własną tkanka tłuszczową cena »

Usługa zwężanie pochwy własną tkanka tłuszczową jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Autor: