Zwiększenie wzgórka łonowego

zabieg powiększenia wzgórka łonowego, wzgórek łonowy powiększenie

Zwiększenie wzgórka łonowego - informacje

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Zwiększenie wzgórka łonowego to zabieg, zalecany w przypadku lipoatrofii, czyli zaniku tkanki tłuszczowej w okolicach intymnych. Wykonywany jest poprzez ostrzykiwanie sfer intymnych wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego lub własną tkanką tłuszczową pacjentki. Metoda ta praktykowana jest również w przypadku plastyki miejsc intymnych z powodu braku symetrii np. warg sromowych. Efekty zabiegu widoczne są niemal natychmiast i utrzymują się nawet przez rok. Powiększaniem wzgórka łonowego zajmuje się ginekolog plastyk bądź lekarz medycyny estetycznej.

Gdzie w Polsce przeprowadzane są zabiegi zwiększenia wzgórka łonowego z zastosowaniem wypełniaczy?

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii PerfectLift świadczy w Krakowie usługi z zakresu zwiększenia wzgórka łonowego. Podczas tego typu zabiegów wykorzystywany jest wypełniacz Intense Rose, zawierający w swoim składzie kwas hialuronowy. Z jego zastosowaniem przeprowadzane są w placówce także takie zabiegi, jak powiększenie warg sromowych oraz poprawa ich symetrii. W ofercie kliniki znajduje się również wybielanie okolic intymnych przy użyciu lasera czy rewitalizacja warg sromowych i łechtaczki preparatem Neauvia Rose.

W Częstochowie na zabieg zwiększenia miejsc intymnych można udać się do Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum. Świadczone są tu usługi z zakresu powiększenia wzgórka łonowego, ale również augmentacji warg sromowych większych i rewitalizacji pochwy. Wykonywane są one z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego Neauvia Organic i Desirial. Ponadto w klinice pacjentki mogą poddać się labioplastyce warg sromowych, która pozwala na korygowanie ich wielkości i kształtu. Podczas zabiegu wykorzystywany jest laser MonaLisa Touch.

Z kolei w Warszawie zabieg powiększenia wzgórka łonowego przeprowadzany jest w Klinice Kobiet Medifem. Placówka posiada w swojej ofercie także takie zabiegi jak laserowa plastyka pochwy i krocza, labioplastyka warg mniejszych i większych czy clitoroplastyka (uwypuklenie łechtaczki). Wykonywane są również liporedukcja wzgórka łonowego (odsysanie tłuszczu), wybielanie warg sromowych oraz rewitalizacja pochwy Laserem Edge One. Pacjentki w ramach zabiegów ginekologii estetycznej mogą poddać się ponadto augmentacji punktu G.

Jakie są ceny zwiększenia wzgórka łonowego w Polsce i w Belgii?

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

W polskich klinikach ceny stosowania wypełniaczy w celu zwiększenia wzgórka łonowego wynoszą od 1 000 zł do 4 000 zł. Z kolei w Belgii, w Wellness Kliniek w Genk, za zabieg powiększenia miejsc intymnych należy zapłacić 1 475 € (ok. 6 500 zł).

Zwiększenie wzgórka łonowego - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 2 700 zł
  • Kraków od 2 000 zł do 2 500 zł
  • Katowice od 4 000 zł
  • Rybnik od 2 500 zł
  • Lubliniec od 1 000 zł do 2 000 zł
Zwiększenie wzgórka łonowego cena »

Usługa zwiększenie wzgórka łonowego jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Autor: