Medicadent & Żyrafa Zębala - cennik

ocena 5.0 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:30 - 20:30
wtorek
8:30 - 20:30
środa
8:30 - 20:30
czwartek
8:30 - 20:30
piątek
8:30 - 19:30
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Oferujemy Państwu szereg nowoczesnych usług stomatologicznych. Przeprowadzamy profilaktykę chorób jamy ustnej – fluoryzację zębów, usuwanie kamienia nazębnego i piaskowanie. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym obejmującym takie zabiegi jak wypełnianie ubytków i rekonstrukcje zębów materiałami kompozytowymi.

Nasza oferta dotyczy także zabiegów endodontycznych (leczenia zębów kanałowo) oraz stomatologii dziecięcej. W jej zakresie proponujemy małym pacjentom uzupełnianie ubytków przy użyciu kolorowych plomb, lakierowanie oraz lakowanie zębów.

Wykonujemy zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej. Oferujemy pacjentom wybielanie zębów metodą nakładkową lub przy użyciu lampy BioWhite. Zajmujemy się również chirurgią stomatologiczną, usuwając w jej ramach korzenie i zęby (włącznie z usuwaniem „ósemek”).

Nasza przychodnia oferuje usługi w obrębie protetyki. Obejmują tworzenie indywidualnych protez akrylanowych, szkieletowych i acetalowych oraz szynoprotez i protez bezklamrowych. Przeprowadzamy zabiegi zakładania mostów i koron (porcelanowe, Cercon, Procera, Lava), korekcji kształtu i koloru uzębienia przy zastosowaniu licówek oraz procedury z wypełnieniami typu Inlay oraz Onlay.

Pacjentom borykającym się z wadami zgryzu oferujemy kompleksowe leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem aparatów stałych lub ruchomych.

Szeroką paletę świadczonych przez nas usług zamyka implantologia. Uzupełniamy ubytki w uzębieniu pacjentów przy wykorzystywaniu implantów zębowych marki Nobel Biocare.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Medicadent & Żyrafa Zębala jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska