W czasie trwania akcji #zostanwdomu możesz również skorzystać z konsultacji online lub wizyt domowych.
4,6 / 5  - 90 ocen »

Poznaj nasz zespół

Nasza przychodnia jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów. Łączymy ze sobą nowoczesne rozwiązania i technologie z doświadczeniem i pasją kadry. Nasz zespół składa się ze specjalistów kilku dziedzin stomatologii (w tym ortodoncji), których wspierają wykwalifikowane higienistki dentystyczne.

Ściśle ze sobą współpracując, członkowie kadry otaczają profesjonalną opieką dzieci do 12 roku życia, a także ich starsze rodzeństwo, rodziców, dziadków i opiekunów.

Specjaliści w Medicadent & Żyrafa Zębala

lek. dent. Katarzyna Juda

stomatolog zachowawczy z endodoncją

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Stale podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu endodoncji, protetyki i okluzji. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem i estetycznych... więcej »

Szczegóły » Tel: 61 449pokaż numer

lek. dent. Anna Kuryk

stomatolog Luboń

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jest również absolwentką studiów na kierunku biotechnologia medyczna.

W ramach wolontariatu prowadziła szereg akcji edukacyjnych na temat higieny jamy ustnej. Lekarz z pow... więcej »

Szczegóły » Tel: 61 449pokaż numer

lek. stom. Anna Kaczmarek

stomatolog Luboń

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Lekarka przyjmująca z pasją i zaangażowaniem najmłodszych pacjentów. Główna specjalizacja to stomatologia dziecięca. Przyjmuje także pacjentów, którzy oczekują delikatnego podejścia. Skutecznie radzi sobie z pacjen... więcej »

Szczegóły » Tel: 61 449pokaż numer

lek. dent. Łucja Sobkowska

stomatolog Luboń

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Aktualnie w trakcie specjalizacji. Dąży do tego, aby świadczone przez nią usługi były zgodne z najnowszymi wytycznymi towarzystw naukowych, dlatego często uczestniczy w zjazdach, kursach i szkoleniach. Bardzo lubi ... więcej »

Szczegóły » Tel: 61 449pokaż numer

lek. dent. Natalia Malec

stomatolog Luboń

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Chętnie współpracuje z najmłodszymi. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, szybko i sprawnie wykonuje zabiegi u małych pacjentów. Ma duże doświadczenie w leczeniu dzieci z użyciem gazu rozweselającego. Sukcesywnie p... więcej »

Szczegóły » Tel: 61 449pokaż numer