ocena 5.0 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:30 - 20:30
wtorek
8:30 - 20:30
środa
8:30 - 20:30
czwartek
8:30 - 20:30
piątek
8:30 - 19:30
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Medicadent & Żyrafa Zębala została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 6 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

6 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Żyrafa Zębala to gabinet stomatologiczny, który powstał specjalnie dla dzieci. Wizyta w tej placówce to coś innego niż zwykłe pójście do dentysty. Na małych pacjentów czekają m.in: niezwykły fotel dentystyczny w kształcie dinozaura, poczekalnia pełna zabawek i pluszaków, bezbolesne znieczulenie "The Wand", kolorowe plomby, nagrody dla Dzielnych Pacjentów. Lekarze z placówki są niezmiernie chwaleni przez rodziców pacjentów. Najbardziej jednak utkwiły mi w pamięci słowa klientki na temat Pana dr. Oskara Barczaka, który wg niej jest zdecydowanie najlepszy. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i opanowany. Nie można sobie wymarzyć lepszego lekarza dla pacjentów strachliwych i wrażliwych na ból. Ma doskonałe podejście do małego pacjenta, cierpliwość, wyrozumiałość i dużo uśmiechu." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Ewela
(Poznań)
5.0
Ewela (Poznań)
Dodano: 16 września 2017
Tytuł:
"Żyrafa Zębala i Dinuś mistrzami oswajania z gab. stomatologicznym."
Nie byłam zadowolona jedynie z jednej z pierwszych wizyt, kiedy jednej z pań zabrakło cierpliwości dla mojego synka.
Jest to jedyny gabinet stomatologiczny jaki znam w ten sposób przygotowany do oswajania dzieci z wizytami "u doktora od ząbków". Kącik zabaw, niezastąpiony fotel - dinozaur, wyposażony w ekran, na którym uwagę dzieci przyciągają lubiane postacie z kreskówek oraz drobne upominki - nagrody, dla "Dzielnych pacjentów" po każdej wizycie, sprawiają iż mój 3 letni synek nie może doczekać się "kiedy pojedziemy do Dinusia"- jak nazywa gabinet Żyrafy Zębali.
Dotyczy:
Konsultacja stomatologiczna (sierpień 2017)
Lekarz:
lek. dent. Natalia Kryszan
 
Szczegóły 
Katarzyna
5.0
Katarzyna
Dodano: 16 maja 2017
Dotyczy:
Konsultacja ortodontyczna (maj 2017)
 
Szczegóły 
Zuzanna
5.0
Zuzanna
Dodano: 9 czerwca 2017
Dotyczy:
Konsultacja stomatologiczna (czerwiec 2017)
Lekarz:
lek. dent. Natalia Kryszan
 
Szczegóły 
Marcin
5.0
Marcin
Dodano: 31 maja 2017
Zabieg:
Usunięcie zęba ósmego (maj 2017)
Lekarz:
lek. dent. Oskar Barczak
 
Szczegóły 
Marcin
5.0
Marcin
Dodano: 16 maja 2017
Dotyczy:
Konsultacja stomatologiczna (maj 2017)
Lekarz:
lek. dent. Oskar Barczak
 
Szczegóły 
Sebastian
5.0
Sebastian
Dodano: 25 kwietnia 2017
Dotyczy:
Konsultacja stomatologiczna (kwiecień 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska