Kraina Zdrowego Uśmiechu

4,6 / 5  - 145 opinii
Recepcja, poczekalnia Kraina Zdrowego Uśmiechu Recepcja, poczekalnia Kraina Zdrowego Uśmiechu Udogodnienia dla pacjentów Kraina Zdrowego Uśmiechu Wygląd zewnętrzny Kraina Zdrowego Uśmiechu Gabinet zabiegowy Kraina Zdrowego Uśmiechu Gabinet zabiegowy Kraina Zdrowego Uśmiechu Gabinet zabiegowy Kraina Zdrowego Uśmiechu Pacjenci Kraina Zdrowego Uśmiechu Gabinet zabiegowy Kraina Zdrowego Uśmiechu Wyposażenie Kraina Zdrowego Uśmiechu Wyposażenie Kraina Zdrowego Uśmiechu Pacjenci Kraina Zdrowego Uśmiechu Wyposażenie Kraina Zdrowego Uśmiechu Wyposażenie Kraina Zdrowego Uśmiechu Wyposażenie Kraina Zdrowego Uśmiechu Wnętrza, wystrój Kraina Zdrowego Uśmiechu Gabinet zabiegowy Kraina Zdrowego Uśmiechu Gabinet zabiegowy Kraina Zdrowego Uśmiechu Aparatura, sprzęt zabiegowy Kraina Zdrowego Uśmiechu Aparatura, sprzęt zabiegowy Kraina Zdrowego Uśmiechu Kadra Kraina Zdrowego Uśmiechu Kadra Kraina Zdrowego Uśmiechu p. Karolina Dornowska - kierownik operacyjny Recepcja, poczekalnia Kraina Zdrowego Uśmiechu Kraina Zdrowego Uśmiechu - logo

Opis placówki

Jesteśmy wyjątkową kliniką, w której nasi specjaliści przywrócą zdrowy i piękny uśmiech zarówno małym, jak i dużym pacjentom. Specjalizujemy się w kompleksowym i bezbolesnym leczeniu z zakresu niemal każdej dziedziny stomatologii. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi w obrębie endodoncji, stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej. Zajmujemy się także ortodoncją oraz stomatologią estetyczną, w ramach której przeprowadzamy m.in. wybielanie zębów, scaling i piaskowanie.

Z myślą o małych pacjentach przygotowaliśmy specjalną ofertę – wizyty adaptacyjne. W ich trakcie dziecko może dowiedzieć się jak funkcjonują urządzenia dentystyczne, dzięki czemu w przyszłości nie będzie czuło obawy przed wizytą u stomatologa. Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Potrafią nie tylko szybko i bezboleśnie przeprowadzić zabieg, ale także rozwiązać problemy natury psychologicznej. Prócz tego dzieci mogą samodzielnie wybrać kolor wypełnienia.

W Krainie Zdrowego Uśmiechu zdajemy sobie sprawę, jak stresujące bywają wizyty u stomatologa, dlatego staramy się, aby pacjenci czuli się u nas w pełni swobodnie. W celu zredukowania dyskomfortu stosujemy nowoczesne znieczulanie, a jeśli istnieje konieczność, także znieczulenie ogólne (w obecności anestezjologa).

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt oraz aparaturę RTG. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną poczekalnię oraz gabinety z dostępem do internetu (Wi-Fi). Oczekiwanie na zabieg umili szeroki wybór prasy. Warto także wspomnieć o dużym akwarium, które jest wyjątkową atrakcją zarówno wśród małych jak i dorosłych pacjentów.

Dysponujemy dwiema placówkami: przy ul. Barczewskiego 1, w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, oraz przy ul. Tęczowy Las 5, na obrzeżach Olsztyna. Pierwsza zapewnia łatwy dojazd dzięki znakomitemu skomunikowaniu miasta i świetnej lokalizacji, z kolei druga – kameralność i ciszę. Klinika przy ul. Barczewskiego 1 znajduje się w nowoczesnym, najwyższym w mieście (14 kondygnacji) budynku Warmia Towers. Pacjenci mogą w ciągu kilku minut dotrzeć do centrum handlowego, w pobliżu mieszczą się również m.in. kina, restauracje, teatr czy baseny. Równie blisko znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Dworzec kolejowy oddalony jest o zaledwie 1,8 km. Budynek przy ul. Tęczowy Las, w którym mieszczą się nasze gabinety, jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych – również na wózku inwalidzkim. Przed kliniką znajduje się ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci. Osoby zmotoryzowane mogą pozostawić swój samochód na jednym z  wielu miejsc parkingowych znajdujących się bezpośrednio przy budynku.

W trosce o Państwa wygodę umożliwiamy rozłożenie opłaty za zabiegi na dogodne raty. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Udogodnienia dla pacjentów

Z myślą o Państwa komforcie oferujemy:

 • Klinikę bez barier – Kraina Zdrowego Uśmiechu to klinika przyjazna osobom niepełnosprawnym. Nasze obiekty są pozbawione barier architektonicznych. Gabinety są klimatyzowane.
 • Nowoczesny sprzęt – posługujemy się jedynie wysokiej jakości certyfikowanymi urządzeniami, z powodzeniem stosowanymi przez stomatologów na całym świecie.
 • Aparatura RTG – dzięki temu nasi specjaliści wykonują zdjęcia RTG na miejscu, oszczędzając Państwa czas.
 • Wielojęzyczny personel – posługujemy się biegle językiem angielskim, co znacznie ułatwia kontakt z pacjentem zagranicznym.
 • Wizyty adaptacyjne dla dzieci – najmłodszych pacjentów zapraszamy na wizytę adaptacyjną, na której zapoznają się z gabinetem stomatologa.
 • Kolorowe wypełnienia – dzieci same mogą wybrać kolor wypełnień, który chcą mieć.
 • Bezprzewodowy internet – udostępniamy bezpłatną sieć internetową Wi-Fi.
 • Szeroki wybór prasy – pacjentom oczekującym na zabieg udostępniamy kolorową prasę.
 • Płatność ratalną – umożliwiamy rozłożenie opłaty za zabieg na dogodne raty.
 • Parking – na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking z miejscami postojowymi przeznaczonymi dla pacjentów.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Kraina Zdrowego Uśmiechu w Olsztynie.

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Ważna informacja

Prezentowany cennik Kraina Zdrowego Uśmiechu jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Kraina Zdrowego Uśmiechu

Przeprowadzamy kompleksowe leczenie stomatologiczne zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. Pomagamy pacjentom na nowo cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Zajmujemy się wypełnianiem ubytków próchnicowych oraz protetyką. W bogatej palecie świadczonych przez nas usług stomatologicznych znajdują się również ekstrakcje zębów.

Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, endodoncji, ortodoncji, a także stomatologii zachowawczej i estetycznej. Najmłodszych pacjentów zapraszamy na wizyty adaptacyjne.

Posiadamy aparaturę RTG, dzięki czemu na miejscu wykonujemy zdjęcia niezbędne podczas dalszego procesu leczenia.

Pełną listę naszych usług znajdą Państwo w cenniku poniżej.

Opinie z internetu

Placówka Kraina Zdrowego Uśmiechu została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 145 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,6

145 ocen
(z 4 źródeł)
4,7 / 5  (3 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,0 / 5  (29 ocen placówki na Google.pl)
4,6 / 5  (28 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (85 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Kraina Zdrowego Uśmiechu oferuje nowoczesne zabiegi stomatologiczne w zakresie stomatologii zachowawczej z leczeniem kanałowym pod mikroskopem, stomatologii dziecięcej, protetyki i ortodoncji, a także nowoczesnej implantologii. Kilka wizyt w tygodniu umawiam do dr Kingi Mroczkowskiej. Zgodnie z relacjami jej pacjentów, jeśli ktoś boi się dentysty to powinien trafić właśnie do niej. Wszystko odbywa się bezboleśnie, bardzo dokładnie i delikatnie. Pani doktor to przecudowna osoba, jest bardzo miła, a przede wszystkim bardzo kompetentna. Wszystko tłumaczy, podaje argumenty, dlaczego tak, a nie inaczej. Atmosfera i podejście do pacjenta jest na najwyższym poziomie. Ciężko wyobrazić sobie lepszą obsługę. Relaksacyjna obsługa w tle i przesympatyczna Pani Doktor pozwalają zapomnieć o celu wizyty." - Olga D. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Martyna
(Morąg)
25 kwietnia 2017
5,0
5,0 - Martyna
Bardzo miła Pani Doktor. Polecam każdemu kto szuka dobrego ortodonty. Pozdrawiam
Dotyczy:  
Konsultacja ortodontyczna (kwiecień 2017)
 
Szczegóły
Sebastian
22 listopada 2017
5,0

Bardzo Ładny Wystrój

5,0 - Sebastian
Dotyczy:  
Konsultacja ortodontyczna (listopad 2017)
 
Szczegóły
Zadowolona klientka z Londynu:-)
9 marca 2019
4,0

Polecam serdecznie bo warto.

4,0 - Zadowolona klientka z Londynu:-)
Brak uwag
Bardzo dobre podejśćie do klienta.
 
Szczegóły

Zespół

Zespół Krainy Zdrowego Uśmiechu składa się z doświadczonych stomatologów i personelu medycznego.

Kierownikiem medycznym stomatologii dziecięcej i ortodoncji jest lek. stom. Aleksandra Dornowska-Pytlowany, która już ponad 15 lat leczy schorzenia uzębienia u najmłodszych pacjentów m.in. w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. W swojej karierze przeprowadziła kilkadziesiąt zabiegów stomatologicznych wymagających znieczulenia ogólnego. O małych pacjentów dba również lek. dent. Agata Witkowska.

Do naszej kadry należy także znakomity chirurg stomatologiczny lek. dent. Krzysztof Szarniak. Leczeniem kanałowym zajmuje się lek. dent. Kinga Mroczkowska.

O obsługę pacjenta i prawidłowe funkcjonowanie kliniki dba kierownik operacyjny – Karolina Dornowska.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Kraina Zdrowego Uśmiechu.

Certyfikaty

Największym sukcesem Krainy Zdrowego Uśmiechu są zadowoleni pacjenci – zwłaszcza ci najmłodsi. Kierownik medyczny stomatologii dziecięcej i ortodoncji, lek. stom. Aleksandra Dornowska-Pytlowany, w swojej karierze zawodowej przeprowadziła ponad kilkadziesiąt skomplikowanych zabiegów stomatologicznych, a na co dzień pomaga małym pacjentom w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z  zakresu stomatologii dziecięcej i ortodoncji.

O kompetencjach kolejnego członka naszego zespołu, lek. dent. Krzysztofa Szarnaka, świadczy fakt, iż w 2012 roku zdobył najwyższy wynik z Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego przeprowadzonego wśród lekarzy dentystów Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

89 678pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 19:00)

Adres placówki

Kraina Zdrowego Uśmiechu
ul. Barczewskiego 1
10-061 Olsztyn

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-8:00
 • wtorek19:00-8:00
 • środa19:00-8:00
 • czwartek19:00-8:00
 • piątek19:00-8:00
 • sobotana telefon
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Zapraszamy Państwa do naszych dwóch olszyńskich placówek. Pierwsza znajduje się niedaleko centrum, przy ul. Barczewskiego 1 (Warmia Towers), z wejściem od ulicy Osińskiego. Drugą placówkę znajdą Państwo na obrzeżach miasta, przy ulicy Tęczowy Las. Jest oddalona kilkaset metrów od jeziora Bartąg. 

Wizyta w naszych placówkach może stać się doskonałą okazją do zwiedzenia Olsztyna, otoczonego kilkunastoma jeziorami. Miasto słynie z licznych atrakcji turystycznych, wśród których znajduje się m.in. Olsztyńskie Planetarium Astronomiczne oraz Obserwatorium Astronomiczne. Mieści się w nim również Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.