dr n. med. Adam Dąbrowski

periodontolog - Kraków

dr n. med. Adam Dąbrowski periodontolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Adam Dąbrowski

Dr n. med. Adam Dąbrowski ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2015 roku przystąpił do obrony swojej rozprawy doktorskiej, za którą przyznano mu stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy w renomowanych krakowskich ośrodkach stomatologicznych. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych specjalistycznych kursach i szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Ukończył m.in. kursy z dziedzin periochirurgii, periopraktyki, jak również szkolenia poświęcone technikom protetycznym.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Dąbrowski

Dr n. med. Adam Dąbrowski przeprowadza diagnostykę i zabiegi z zakresu stomatologii. W codziennej pracy zajmuje się uzupełnianiem ubytków powstałych w wyniku urazów, uszkodzeń lub zmian próchnicowych (leczenie protetyczne). Swoim pacjentom proponuje nowoczesne rozwiązania takie jak zabiegi implantologiczne, umożliwiające odzyskanie pięknego uśmiechu zarówno osobom z pojedynczymi, jak i bardziej rozległymi brakami w uzębieniu. W jego gabinecie znajdą pomoc pacjenci ze schorzeniami dziąseł oraz innych tkanek otaczających zęby – oferuje szereg usług w ramach periodontologii. Ponadto zajmuje się leczeniem kanałowym (endodoncją) oraz wykonuje procedury z zakresu stomatologii estetycznej.

Zdjęcia dr n. med. Adam Dąbrowski

NOVA Stomatologia - dr n. med. Adam Dąbrowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Adam Dąbrowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska