dr hab. n. med. Adam Durczyński

chirurg ogólny, transplantolog, chirurg onkolog - Łódź

dr hab. n. med. Adam Durczyński chirurg ogólny, transplantolog, chirurg onkolog

Nr PWZ: 2181854

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr hab. n. med. Adam Durczyński

Dr hab. n. med. Adam Durczyński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończył w 2005 roku z wynikiem bardzo dobrym. W 2010 roku ukończył studia doktoranckie na macierzystej uczelni i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za obronę rozprawy doktorskiej z zakresu chirurgii wątroby.

Doktor Durczyński od wielu lat współpracuje z  Kliniką Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Transplantacyjnej w Szpitalu im. N. Barlickiego w Łodzi. Jest autorem i współautorem licznych publikacji i doniesień naukowych, które ukazały się w krajowej i zagranicznej prasie specjalistycznej. Sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w konferencjach i i zjazdach medycznych,  a także w kursach i szkoleniach.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr hab. n. med. A. Durczyński

Dr hab. n. med. Adam Durczyński konsultuje pacjentów chorujących na raka przewodu pokarmowego. Ponadto przeprowadza chirurgiczne leczenie nowotworów. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób dróg żółciowych i pęcherzyka żółciowego. Wykonuje operacje przepuklin brzusznych i przepuklin w bliźnie pooperacyjnej. Przeprowadza diagnostykę chorób żył i żylaków kończyn dolnych oraz ich chirurgiczne leczenie. Zajmuje się również chirurgicznym usuwaniem znamion skórnych. Doktor Durczyński wykonuje również zabiegi wszycia Esperalu i Disulfiramu.

Centrum Medycyny Spersonalizowanej Code - dr hab. n. med. Adam Durczyński

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna 
Inne nazwy:

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

20 min
120
Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej 
Inne nazwy:

konsultacja chirurga onkologa, konsultacja chirurgiczno onkologiczna, chirurg onkolog wizyta prywatna

20 min
120

Chirurgia ogólna

Leczenie chorób odbytu
Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu
Leczenie hemoroidów metodą Barrona 
Inne nazwy:

gumkowanie hemoroidów, podwiązanie hemoroidów, ligatura guzków krwawniczych, gumkowanie guzków krwawniczych, zabieg założeniu gumowych opasek na szyję guzka krwawniczego,

Konsultacja chirurgiczna - cena 120

Konsultacja chirurgiczna - cena 120
120
Drobne zabiegi chirurgiczne
Usunięcie wrastającego paznokcia chirurgicznie 
Inne nazwy:

wrastający paznokieć zabieg chirurgiczny, plastyka paznokcia wrastającego, usunięcie części wrastającego paznokcia, usunięcie paznokcia wrastającego, usunięcie wału okołopaznokciowego

Konsultacja chirurgiczna - cena 120

Konsultacja chirurgiczna - cena 120
120
Zdjęcie szwów 
Inne nazwy:

zdjęcie szwów po zabiegu operacyjnym, zdjęcie szwów po zabiegu chirurgicznym, wizyta na zdjęcie szwów po operacji

Konsultacja chirurgiczna - cena 120

Konsultacja chirurgiczna - cena 120
50

Dermatologia

Dermatochirurgia
Usunięcie kaszaka 
Inne nazwy:

wycięcie kaszaka, usuwanie kaszaka na głowie, leczenie chirurgiczne torbieli zastoinowej, kaszak tułowia wycięcie chirurgiczne, usuwanie kaszaka na twarzy, likwidacja kaszaka, usuwanie kaszaka krioterapią

Konsultacja chirurgiczna - cena 120

Opis zabiegu »
Konsultacja chirurgiczna - cena 120
1 zmiana
250
Usunięcie tłuszczaka 
Inne nazwy:

wycięcie tłuszczaka, usuwanie tłuszczaka, lipoma wycięcie, tłuszczak tułowia wycięcie chirurgiczne, usuwanie tłuszczaka na twarzy, likwidacja tłuszczaka, chirurgiczne usunięcie tłuszczaka, usuwanie tłuszczaków, tłuszczak wycięcie, wycięcie tłuszczaka ręki, chirurgiczne usunięcie tłuszczaka, zabieg wycięcia tłuszczaka, resekcja tłuszczaka, leczenie operacyjne tłuszczaka

Konsultacja chirurgiczna - cena 120

Konsultacja chirurgiczna - cena 120
1 zmiana
od 150 do 300 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr hab. n. med. Adam Durczyński

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.