dr n. med. Adam Fangrat

lekarz chorób wewnętrznych, pulmonolog, diagnosta obrazowy - Warszawa

Informacje ogólne – dr n. med. Adam Fangrat

Dr n. med. Adam Fangrat jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Ukończył studia w 1997 roku, następnie odbył staż podyplomowy w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. Jest również absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi – w 2003 roku zdobył tytuł inżyniera informatyki. Rok później przystąpił do obrony swojej pracy doktorskiej pt.: „Wykorzystanie techniki PCR-RFLP oraz HPLC w identyfikacji prątków z rodzaju Mycobacterium”, za którą przyznano mu stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było złożenie egzaminu i zdobycie specjalizacji II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, co miało miejsce w 2005 roku. W 2008 roku ukończył specjalizację w zakresie leczenia chorób płuc.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Fangrat

Dr n. med. Adam Fangrat to specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz chorób płuc. Jest posiadaczem Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie ultrasonografii ogólnej – zdobył go w 2012 roku.

Centrum Medyczne doktorA - dr n. med. Adam Fangrat

Konsultacje

Konsultacja internistyczna
130
Konsultacja pulmonologiczna
180

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG piersi
Inne nazwy:

150
USG piersi u mężczyzn
150
USG węzłów chłonnych
150
USG tarczycy
150
USG krtani
150
USG ślinianek
150
USG jamy brzusznej
150
USG układu moczowego
150
USG nerek
150
USG prostaty przez powłoki brzuszne
150
USG jąder 
USG jąder i najądrzy
150
USG tkanki miękkiej / podskórnej
150
Biopsje
Biopsja cienkoigłowa tarczycy pod kontrolą USG
280

Optimum Klinika Głowy i Szyi - dr n. med. Adam Fangrat

Konsultacje

Konsultacja internistyczna
160 Rozwiń szczegóły
Konsultacja pulmonologiczna
od 160 do 170  Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Adam Fangrat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska