lek. Adam Kaczmarek

radiolog - Łódź

lek. Adam Kaczmarek radiolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Adam Kaczmarek

Lek. Adam Kaczmarek od momentu ukończenia studiów medycznych i uzyskania dyplomu sukcesywnie poszerza swoją wiedzę specjalistyczną. Regularnie bierze udział w kursach i szkoleniach doskonalących oraz spotkaniach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Kaczmarek

Lek. Adam Kaczmarek zajmuje się diagnostyką obrazową. Szczególnie interesuje się ultrasonografią. Wykonuje badania USG tarczycy, ślinianek i węzłów chłonnych, przeprowadza także USG jamy brzusznej.

CODE Centrum Medyczne - lek. Adam Kaczmarek

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG węzłów chłonnych 
USG obwodowych węzłów chłonnych
100 Rozwiń szczegóły
USG tarczycy
80 Rozwiń szczegóły
USG ślinianek
80 Rozwiń szczegóły
USG jamy brzusznej
100 Rozwiń szczegóły
USG układu moczowego 
USG nerek, moczowodów, pęcherza moczowego
100 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Adam Kaczmarek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska