lek. Adam Kowalczyk

ortopeda, traumatolog - Poznań

lek. Adam Kowalczyk ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Adam Kowalczyk

Lek. Adam Kowalczyk jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w charakterze rezydenta na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu (w latach 2010-2016). W 2017 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Obecnie jest zatrudniony w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Kowalczyk

Lek. Adam Kowalczyk świadczy usługi w zakresie ortopedii osób dorosłych. Zajmuje się m.in. endoprotezoplastyką bioder oraz kolan, ponad przeprowadza operacje artroskopowe. W codziennej pracy pomaga pacjentom cierpiącym na bóle kończyn dolnych i kręgosłupa, jak również leczy wszelkiego rodzaju zwyrodnienia i urazy w obrębie narządu ruchu.

Doktor wykonuje operacje korekcyjne paluchów koślawych i palców młoteczkowatych, cieśni kanału nadgarstka. Operuje zarówno odpłatnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ, w różnych ośrodkach.

Stanley Centrum Medyczne - lek. Adam Kowalczyk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Adam Kowalczyk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska