lek. Adrian Brychcy

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Adrian Brychcy ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Adrian Brychcy

Lek. Adrian Brychcy to specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od początku swojej kariery zawodowej jest związany z Kliniką Ortopedii CMKP Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Profesora Adama Grucy w Otwocku. Rozpoczął w tej placówce szkolenie w ramach specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od 2012 roku zdobywa wiedzę o infekcjach narządu ruchu w Oddziale Zapaleń Kości i Stawów. Ponadto odbył staż w Poradni Chorób Stopy w zakresie leczenia chirurgicznego i zachowawczego schorzeń stopy oraz stawu skokowego. Przedmiotem jego zainteresowań zawodowych jest leczenie schorzeń stopy i stawu skokowo-goleniowego, a także leczenie zaburzeń zrostu kostnego i trudno gojących się ran.

Należy do prestiżowych stowarzyszeń naukowych, w tym do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr) oraz Europejskiego Towarzystwa Infekcji Kości i Stawów (EBJIS). Prowadzi wykłady na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy. Ponadto jest autorem i współautorem licznych prac publikowanych w czasopismach naukowych takich jak Polski Przegląd Medycyny i Psychologii Lotniczej, Kwartalnik Ortopedyczny, Chirurgia Narządu Ruchu i Ortopedia Polska oraz Pediatria i Medycyna Rodzinna.

Doktor Brychcy jest regularnym uczestnikiem szkoleń i kursów, a także konferencji i sympozjów naukowych organizowanych w kraju (m.in. w Krakowie, Augustowie, Zamościu, Warszawie i Kazimierzu Dolnym) i za granicą (m.in. w Kopenhadze, Berlinie, Lizbonie i Pradze).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Brychcy

Lek. Adrian Brychcy zajmuje się m.in. leczeniem entezopatii z zastosowaniem płytkopochodnych czynników wzrostu, leczeniem przewlekłych zapaleń infekcyjnych kości oraz pourazowych zaburzeń zrostu kostnego. Przeprowadza zabiegi rekonstrukcji poinfekcyjnych ubytków kostnych, zajmuje się również leczeniem zapaleń infekcyjnych w przebiegu stopy cukrzycowej.

W codziennej praktyce doktor wykorzystuje najnowsze technologie medyczne, w tym m.in. preparaty kościozastępcze oparte na siarczanach wapnia (CeramentTM, Stimulan®), umożliwiające opanowanie zakażeń kości (w tym wieloletnich), a także szkło bioaktywne (BonAlive®).

Zdjęcia lek. Adrian Brychcy

Poradnia Chorób Stopy

Centrum Medyczne Medicum

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Adrian Brychcy