lek. dent. Adrian Przewoski

stomatolog - Gdańsk

lek. dent. Adrian Przewoski stomatolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. stom. Adrian Przewoski

Lek. stom. Adrian Przewoski ukończył Uniwersytet Medyczny w Gdańsku w 2013 roku. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się wokół stomatologii estetycznej, zabiegów z zakresu endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej.

Stale podwyższa swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach poświęconych tematyce nowoczesnych technik leczenia.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. stom. A. Przewoski

Lek. stom. Adrian Przewoski przeprowadza zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej oraz estetycznej. Wykonuje procedury w ramach kanałowego leczenia zębów (endodoncja), zajmuje się również chirurgią stomatologiczną oraz protetyką estetyczną.

Zdjęcia lek. dent. Adrian Przewoski

Prodent - lek. dent. Adrian Przewoski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Adrian Przewoski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska