lek. dent. Agata Pilipiec

stomatolog - Gdynia

lek. dent. Agata Pilipiec stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Agata Pilipiec

Lek. dent. Agata Pilipiec jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i kursach organizowanych w kraju i za granicą. Między innymi, ukończyła polską edycję kursu Practiculum Implantologii, akredytowanego przez OSIS-EDI.

Jako stomatolog cechuje się dużym zaangażowaniem, precyzją i sumiennością.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. A. Pilipiec

Lek. dent. Agata Pilipiec specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej, zajmuje się również chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. W codziennej pracy wykorzystuje nowoczesne techniki zabiegowe i najwyższej jakości materiały.

Zdjęcia lek. dent. Agata Pilipiec

Nowe Orłowo Dental Clinic - lek. dent. Agata Pilipiec

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Agata Pilipiec

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska