lek. Agnieszka Białecka

dermatolog, wenerolog - Bydgoszcz

lek. Agnieszka Białecka dermatolog, wenerolog

Nr PWZ: 2547528

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Agnieszka Białecka

Lek. Agnieszka Białecka ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy. Obecnie kontynuuje edukację na studiach doktoranckich. Ponadto pracuje w charakterze młodszego asystenta w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Poprzez aktywne uczestnictwo w krajowych i zagranicznych konferencjach sukcesywnie doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę.

Doktor Białecka jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Białecka

Lek. Agnieszka Białecka jest aktualnie w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajduje się profilaktyka i diagnostyka dermatoskopowa nowotworów skóry. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz schorzeń wenerycznych. Swoim pacjentom oferuje pomoc w przypadku atopowego zapalenia skóry, łuszczycy i trądziku (pospolity, różowaty) oraz wszelkiego rodzaju grzybic (w tym skóry, błon śluzowych i paznokci) oraz alergii. 

Doktor Białecka przeprowadza także szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, w tym procedury z wykorzystaniem preparatów na bazie toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego, mezoterapię i laseroterapię (z użyciem systemu Fotona). 

Stadmedica Centrum Medyczne - lek. Agnieszka Białecka

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Białecka

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.