lek. Agnieszka Dragan

dermatolog, wenerolog - Kraków

lek. Agnieszka Dragan dermatolog, wenerolog Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Agnieszka Dragan

Lek. Agnieszka Dragan ukończyła uczelnię medyczną w 1992 roku, otrzymując dyplom lekarza. Posiada specjalizację medyczną w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w certyfikowanych kursach oraz szkoleniach, poświęconych tematyce m.in. dermatoskopii i mykologii. Uczestniczyła także w kursach z zakresu dermatologii estetycznej.

Doktor Dragan należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jest również członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Dragan

Lek. Agnieszka Dragan oferuje pacjentom diagnostykę i leczenie chorób oraz infekcji skóry. Przeprowadza kriochirurgiczne leczenie włókniaków i zmian wirusowych, między innymi brodawek i kłykcin kończystych. W gabinecie doktor Dragan niezbędną pomoc medyczną uzyskają pacjenci cierpiący z powodu trądziku, łysienia plackowatego czy grzybicy skóry i paznokci. Przeprowadza diagnostykę znamion barwnikowych oraz czerniaka skóry. Wykonuje badanie za pomocą kamery powiększającej. Kwalifikuje pacjentów do zabiegów z zastosowaniem laserów.

ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna
130

Bona Dea Medycyna Estetyczna

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna
Inne nazwy:

Konsultacja dermatologiczna 150 zł * Konsultacja dermatologiczna + dermatoskopia 150 - 250 zł

Konsultacja dermatologiczna 150 zł *
Konsultacja dermatologiczna + dermatoskopia 150 - 250 zł
150 Szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Dragan