lek. Agnieszka Dragan

dermatolog, wenerolog - Kraków

lek. Agnieszka Dragan dermatolog, wenerolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Agnieszka Dragan

Lek. Agnieszka Dragan ukończyła uczelnię medyczną w 1992 roku, otrzymując dyplom lekarza. Posiada specjalizację medyczną w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w certyfikowanych kursach oraz szkoleniach, poświęconych tematyce m.in. dermatoskopii i mykologii. Uczestniczyła także w kursach z zakresu dermatologii estetycznej.

Doktor Dragan należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jest również członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Dragan

Lek. Agnieszka Dragan oferuje pacjentom diagnostykę i leczenie chorób oraz infekcji skóry. Przeprowadza kriochirurgiczne leczenie włókniaków i zmian wirusowych, między innymi brodawek i kłykcin kończystych. W gabinecie doktor Dragan niezbędną pomoc medyczną uzyskają pacjenci cierpiący z powodu trądziku, łysienia plackowatego czy grzybicy skóry i paznokci. Przeprowadza diagnostykę znamion barwnikowych oraz czerniaka skóry. Wykonuje badanie za pomocą kamery powiększającej. Kwalifikuje pacjentów do zabiegów z zastosowaniem laserów.

ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody - lek. Agnieszka Dragan

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna
130

Bona Dea Medycyna Estetyczna - lek. Agnieszka Dragan

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna 
Inne nazwy:

Konsultacja dermatologiczna 150 zł * Konsultacja dermatologiczna + dermatoskopia 150 - 250 zł

150 - 250 zł - konsultacja + dermatoskopia
cena konsultacji gratis w przypadku wykonania zabiegu
150 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Dragan

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska