mgr Agnieszka Iwańczuk

kosmetolog - Kraków

mgr Agnieszka Iwańczuk kosmetolog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - mgr Agnieszka Iwańczuk

Mgr Agnieszka Iwańczuk jest dyplomowanym kosmetologiem oraz absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Ukończyła również studia podyplomowe na Wydziale Biologii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Posiada szerokie doświadczenie, które zdobyła, współpracując z renomowanymi gabinetami kosmetologicznymi w Krakowie. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę i poznaje nowe techniki zabiegowe, biorąc udział w konferencjach, szkoleniach czy targach branżowych. Prywatnie mgr Iwańczuk interesuje się zdrowym trybem życia i odżywienia, lubi również czytać książki.

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr A. Iwańczuk

Mgr Agnieszka Iwańczuk wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz na ciało. Do oferty jej gabinetu należą takie zabiegi jak peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja diamentowa. Mgr Iwańczuk troszczy się o komfort swoich klientów, dlatego podczas zabiegów dba o miłą, kameralną atmosferę. Cieszy się zaufaniem osób odwiedzających jej gabinet, a wykonywane przez nią zabiegi charakteryzują się bezpieczeństwem i najwyższą jakością. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii hi tech, czyli między innymi w endermologii LPG, thermoliftingu ZAFFIRO, epilacji laserowej PALOMAR VECTUS oraz GENEO, a także w zabiegach z użyciem fal fadiowych (Radio Frequency).

Zdjęcia mgr Agnieszka Iwańczuk

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty mgr Agnieszka Iwańczuk