lek. Agnieszka Jodzis

ginekolog, ginekolog-położnik - Warszawa

lek. Agnieszka Jodzis ginekolog, ginekolog-położnik

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Agnieszka Jodzis

Lek. Agnieszka Jodzis jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła również podyplomowe Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie obejmuje stanowisko starszego asystenta w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie – prowadzi w placówce Poradnię Nietrzymania Moczu.

Doktor Jodzis jest aktywną uczestniczką licznych krajowych i zagranicznych kongresów naukowych, bierze również udział w warsztatach, szkoleniach i kursach poświęconych zagadnieniom z dziedziny uroginekologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Jodzis

Lek. Agnieszka Jodzis posiada specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Przeprowadza diagnostykę i leczenie nietrzymania moczu. Specjalizuje się w terapii zaburzeń statyki narządu rodnego. Wykonuje zabiegi z zastosowaniem pessarów, prowadzi ciążę fizjologiczne oraz powikłane. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem stanów zapalnych pochwy, prowadzi opiekę nad kobietami w okresie okołomenopauzalnym, jak również doradza pacjentkom w sprawach antykoncepcji.

Zdjęcia lek. Agnieszka Jodzis

SonoFem Centrum Medyczne

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Jodzis