dr n. med. Agnieszka Krawczyk

protetyk stomatologiczny

dr n. med. Agnieszka Krawczyk protetyk stomatologiczny

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - dr n. med. Agnieszka Krawczyk

Dr n. med. Agnieszka Krawczyk jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyła w 2002 roku. Pięć lat później na tej samej uczelni ukończyła studia doktoranckie, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. W 2011 roku odbyła specjalizację z  protetyki stomatologicznej.

Doświadczenie zawodowe uzyskała m.in. dzięki współpracy z Katedrą i Zakładem Protetyki Stomatologicznej z Pracownią Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia w Lublinie (w latach 2004-2009), a także w trakcie pracy w prywatnych praktykach stomatologicznych.

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu swoich zainteresowań, czego efektem są liczne dyplomy. Między innymi, posiada certyfikat udziału w sympozjum dotyczącym środowiskowych zagrożeń zdrowotnych w stomatologii, zorganizowanym przez Lubelską Izbę Lekarską.

Doktor Krawczyk szkoliła także innych stomatologów, prowadząc kursy dla firmy Arkona. Od 2009 do 2012 roku wykładała w Wyższej Szkole Nauk Społecznych na kierunku Technika Protetyczna.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Krawczyk

Dr n. med. Agnieszka Krawczyk jest specjalistą z zakresu protetyki, w ramach której wykonuje m.in. mosty adhezyjne kompozytowe. Przeprowadza zabiegi endodontyczne pod mikroskopem, zajmuje się leczeniem zaburzeń czynnościowych narządu żucia, a także stomatologią estetyczną.

Zdjęcia dr n. med. Agnieszka Krawczyk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.