dr n. med. Agnieszka Kuczyńska

lekarz - Białystok

dr n. med. Agnieszka Kuczyńska lekarz

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Agnieszka Kuczyńska

Doktor nauk medycznych Agnieszka Kuczyńska ukończyła w 2007 roku Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła specjalizację z ginekologii i położnictwa w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. W 2013 roku, po przedłożeniu rozprawy doktorskiej na temat transferu pojedynczego zarodka – analizy czynników prognostycznych wystąpienia ciąży, uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

Doktor Kuczyńska stale pogłębia swoją wiedzę w zakresie medycyny rozrodu poprzez uczestnictwo w profesjonalnych kursach, warsztatach i konferencjach naukowych organizowanych w kraju i za granicą. Jest członkiem European Society of Human Reproduction and Embiology (ESHRE) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Od 2006 roku jest związana zawodowo z Centrum Leczenia Niepłodności Kriobank w Białymstoku. W Twojej Klinice pracuje od początku jej istnienia.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Kuczyńska

W centrum zainteresowań medycznych dr n. med. Agnieszki Kuczyńskiej znajduje się medycyna rozrodu. Doktor udziela specjalistycznych porad i konsultacji w tym zakresie. Zajmuje się także zagadnieniami z zakresu ginekologii estetycznej, w tym głównie problemami wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poprawą elastyczności pochwy na drodze zabiegów laserowych.

Twoja Klinika - dr n. med. Agnieszka Kuczyńska

Ginekologia estetyczna

Zwężanie pochwy laserem
1 300
Odmładzanie pochwy laserem
1 000
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym 
za 1 ml preparatu
od 1 000
Zmniejszanie warg sromowych laserem 
1000 zł - laserowe obkurczanie warg sromowych;
1200 zł - laserowe obkurczanie warg sromowych mniejszych
od 1 000 do 1 200 
Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym 
za 1ml preparatu
od 1 200
Wybielanie warg sromowych laserem
1 200
Wybielanie odbytu laserem
1 200

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu 
Inne nazwy:

1500 zł - pierwszy zabieg,
900 zł - drugi zabieg
od 1 500

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Agnieszka Kuczyńska

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.