dr n. med. Agnieszka Ledniowska

lekarz medycyny estetycznej

dr n. med. Agnieszka Ledniowska lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: angielski

Informacje ogólne - dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Dr n. med. Agnieszka Ledniowska ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest również absolwentką studiów podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach – w 2009 roku została lekarzem medycyny estetycznej. Kolejnym krokiem w jej karierze zawodowej była obrona rozprawy doktorskiej i uzyskanie stopnia naukowego doktora nauk medycznych, co miało miejsce w 2016 roku. Ukończyła 2,5-letnie studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim w Zabrzu ŚUM w Katowicach pod opieką naukową dra hab. n. med. Stanisława Horáka.

Pracę zawodową z sukcesem łączy z rozwojem naukowym. Jest uczestniczką licznych kongresów naukowych, a także warsztatów, szkoleń i kursów organizowanych przez Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging im. Prof. Pasquale Motolese. Ponadto jest autorem wielu prac publikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Ledniowska

Dr n. med. Agnieszka Ledniowska zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W ciągu pracy zawodowej wykonała już ponad tysiąc procedur z tej dziedziny. Pacjenci cenią ją za umiejętności oraz dobre, empatyczne podejście do ich problemów. 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska