lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska

okulista - Kraków

lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska okulista

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska

Lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 2012 roku złożyła egzamin specjalizacyjny, zdając go z wyróżnieniem i uzyskując tytuł specjalisty w zakresie chorób oczu. Aktualnie należy do zespołu Klinicznego Oddziału Okulistycznego 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Obejmuje w placówce stanowisko starszego asystenta i zajmuje się głównie chirurgią powiek.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w trakcie wieloletniej pracy w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie. Doskonaliła umiejętności i poszerzała wiedzę również poprzez regularny udział w kongresach i sympozjach okulistycznych organizowanych w Polsce i za granicą. Uczestniczy również w szkoleniach prowadzonych przez uznanych zagranicznych chirurgów okuloplastycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Mielnik-Mierzwińska

Lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska specjalizuje się w leczeniu schorzeń oczu. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzi chirurgia powiek oraz laseroterapia w chirurgii estetycznej. 

Zdjęcia lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska

Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej - lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska

Konsultacje

Konsultacja okulistyczna 
w zakresie plastyki powiek i usuwania znamion,
cena konsultacji GRATIS w przypadku wykonania zabiegu
150 Rozwiń szczegóły

Krakowskie Centrum Okulistyki Zooptica - lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska