lek. Agnieszka Mieszczak-Kucharska

lekarz chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej - Lubin

lek. Agnieszka Mieszczak-Kucharska lekarz chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Agnieszka Mieszczak-Kucharska

Lek. Agnieszka Mieszczak-Kucharska jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po skończeniu studiów odbyła staż podyplomowy w zielonogórskim Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Kolejnym krokiem w jej karierze była praca w charakterze młodszego asystenta na Oddziale Nefrologiczno-Wewnętrznym ze Stacją Dializ w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Jastrzębiu – w okresie 2004-2006.

W 2006 roku powróciła do swojego rodzinnego miasta, Lubina. Do 2011 roku była członkiem kadry Oddziału Chorób Wewnętrznym II w Szpitalu ZOZ Lubin. Od 2011 roku jest zawodowo związana z CDT MEDICUS – należy do zespołu lekarskiego Oddziału Alergologii, Geriatrii i Chorób Wewnętrznych, pracuje również w Poradni Geriatrycznej oraz POZ. Ponadto doktor Mieszczak-Kucharska przyjmuje pacjentów w lubińskiej placówce Medicus Uroda.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Mieszczak-Kucharska

Lek. Agnieszka Mieszczak-Kucharska to specjalistka w zakresie chorób wewnętrznych oraz lekarz medycyny estetycznej. Preferuje zabiegi w naturalny sposób stymulujące procesy wzrostowe w skórze. Specjalistka w dziedzinie laseroterapii.

Zdjęcia lek. Agnieszka Mieszczak-Kucharska

Medicus Uroda Clinica - lek. Agnieszka Mieszczak-Kucharska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Mieszczak-Kucharska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska