dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk

lekarz - Białystok

dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk lekarz

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk

Doktor nauk medycznych Agnieszka Mikucka-Niczyporuk jest absolwentką białostockiej Akademii Medycznej (ukończyła uczelnię w 2007 roku). Tam również obroniła rozprawę doktorską, uzyskując stopień doktora nauk medycznych.
Obecnie jest w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Stale doskonali swoje umiejętności zawodowe i podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, m.in. z zakresu laseroterapii ginekologicznej oraz ginekologii estetycznej.

Doktor Mikucka-Niczyporuk jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Towarzystwa Biologii i Rozrodu oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Obecnie zawodowo jest związana z Kliniką Perinatologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, gdzie pełni obowiązki asystenta oraz nauczyciela akademickiego. Z Twoją Kliniką związana od początku jej istnienia.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Mikucka-Niczyporuk

Dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadza procedurę rewitalizacji miejsc intymnych przy użyciu lasera CO2 oraz iniekcji z kwasu hialuronowego, a także wykonuje zabiegi laserowe leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu.

Zdjęcia dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk

Twoja Klinika - dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk

Ginekologia estetyczna

Zwężanie pochwy laserem
1 300
Odmładzanie pochwy laserem
1 000
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym 
za 1 ml preparatu
od 1 000
Zmniejszanie warg sromowych laserem 
1000 zł - laserowe obkurczanie warg sromowych;
1200 zł - laserowe obkurczanie warg sromowych mniejszych
od 1 000 do 1 200 
Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym 
za 1ml preparatu
od 1 200
Wybielanie warg sromowych laserem
1 200
Wybielanie odbytu laserem
1 200

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu 
Inne nazwy:

1500 zł - pierwszy zabieg,
900 zł - drugi zabieg
od 1 500

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska