lek. Agnieszka Moncznik

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej - Kraków

lek. Agnieszka Moncznik chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Agnieszka Moncznik

Dr Agnieszka Moncznik ukończyła w roku 2011 Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W późniejszych latach w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie odbyła specjalizacyjne szkolenie z chirurgii ogólnej. Od 2009 roku współpracuje z Kliniką Medicor. Liczne certyfikaty potwierdzają ukończenie wielu szkoleń kierunkowych, a także umiejętności z zakresu medycyny estetycznej.

Stale stawia na rozwój oraz poszerzanie wiedzy, więc regularnie uczestniczy w sympozjach i kongresach naukowych, które są organizowane przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz PTME. Dr Agnieszka Moncznik jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Moncznik

Lek. Agnieszka Moncznik zajmuje się wykonywaniem szerokiego zakresu zabiegów w ramach medycyny estetycznej.

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR - lek. Agnieszka Moncznik

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Moncznik

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska