lek. Agnieszka Rewera

dermatolog - Kraków

lek. Agnieszka Rewera dermatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Agnieszka Rewera

Lek. Agnieszka Rewera pracuje w zawodzie lekarza od 2011 roku, kiedy uzyskała dyplom ukończenia studiów. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Doktor należy do  Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe i pogłębia wiedzę poprzez uczestnictwo w zjazdach i konferencjach. Doktor jest autorką publikacji i doniesień naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Rewera

Lek. Agnieszka Rewera specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci. Do jej gabinetu zgłaszają się pacjenci cierpiący z powodu łuszczycy, grzybicy skóry i paznokci, atopowego zapalenia skóry i innych chorób.

Lea Clinic - lek. Agnieszka Rewera

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Rewera

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska