lek. Agnieszka Skrzypek-Mikulska

urolog, lekarz chorób wewnętrznych - Łódź

lek. Agnieszka Skrzypek-Mikulska urolog, lekarz chorób wewnętrznych

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Agnieszka Skrzypek-Mikulska

Lek. Agnieszka Skrzypek-Mikulska posiada wieloletnie doświadczenie, zarówno kliniczne, jak i ambulatoryjne. Dyplom lekarza uzyskała po ukończeniu studiów medycznych w 1994 roku. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych. W 2011 roku złożyła egzamin i otrzymała tytuł specjalisty w zakresie urologii. Dysponuje prestiżowym certyfikatem FEBU, będącym gwarancją świadczenia usług urologicznych na najwyższym poziomie.

Doktor Skrzypek-Mikulska nieustannie podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach, zjazdach naukowych i konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Skrzypek-Mikulska

Lek. Agnieszka Skrzypek-Mikulska przeprowadza kompleksową diagnostykę i leczenie chorób natury urologicznej. Zajmuje się leczeniem m.in. zapalenia cewki moczowej i pęcherza moczowego. Leczy choroby prostaty: jej łagodny przerost oraz zmiany nowotworowe. Przeprowadza USG układu moczowego. Wykonuje zabiegi urologiczne przy zastosowaniu lasera Mona Lisa Touch.

Zdjęcia lek. Agnieszka Skrzypek-Mikulska

Multi Clinic Centrum Medyczne - lek. Agnieszka Skrzypek-Mikulska

No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna - lek. Agnieszka Skrzypek-Mikulska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Agnieszka Skrzypek-Mikulska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska