lek. Albert D. Gugała

urolog

lek. Albert D. Gugała urolog

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. Albert D. Gugała

Lek. Albert D. Gugała to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalista urolog z tytułem FEBU. Ukończył uczelnię w 2001 roku, otrzymując dyplom oraz tytuł lekarza medycyny. W 2013 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, dzięki czemu zdobył uprawnienia i tytuł specjalisty w zakresie urologii.

Od 2004 roku pracuje jako starszy asystent w Klinice Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Prowadził w nim Poradnię Zaburzeń Erekcji oraz Pracownię Urodynamiczną.

Doktor Gugała jest członkiem wielu krajowych i międzynarodowych prestiżowych stowarzyszeń medycznych. Należy, między innymi, do Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Jest również członkiem International Continence Society oraz European Society for Sexual Medicine.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. D. Gugała

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. D. Gugała, to zabiegi w pełnym zakresie urologii operacyjnej, urologii laparoskopowej oraz urologii estetycznej.

Zdjęcia lek. Albert D. Gugała

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Albert D. Gugała

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska