lek. Albert D. Gugała

urolog - Warszawa

lek. Albert D. Gugała urolog

Nr PWZ: 1459199

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Albert D. Gugała

Lek. Albert D. Gugała to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalista urolog z tytułem FEBU. Ukończył uczelnię w 2001 roku, otrzymując dyplom oraz tytuł lekarza medycyny. W 2013 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, dzięki czemu zdobył uprawnienia i tytuł specjalisty w zakresie urologii.

Od 2004 roku pracuje jako starszy asystent w Klinice Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Prowadził w nim Poradnię Zaburzeń Erekcji oraz Pracownię Urodynamiczną.

Doktor Gugała jest członkiem wielu krajowych i międzynarodowych prestiżowych stowarzyszeń medycznych. Należy, między innymi, do Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Jest również członkiem International Continence Society oraz European Society for Sexual Medicine.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. D. Gugała

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. D. Gugała, to zabiegi w pełnym zakresie urologii operacyjnej, urologii laparoskopowej oraz urologii estetycznej.

Zdjęcia lek. Albert D. Gugała

Klinika Ambroziak Sp. z o.o. - lek. Albert D. Gugała

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
20 min
250

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych 
Inne nazwy:

powiększanie penisa, wydłużanie penisa, plastyka męskich narządów płciowych, operacje plastyczne męskich narządów płciowych, męskie narządy płciowe zabiegi estetyczne

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym 
Inne nazwy:

plastyka penisa kwasem hialuronowym, powiększanie penisa żelem Macrolane, pogrubianie penisa kwasem hialuronowym, plastyka penisa, powiększanie członka kwasem hialuronowym, nieoperacyjne powiększanie męskich narządów płciowych, powiększanie prącia preparatem macrolane, pogrubianie członka macrolane, powiększanie penisa kwasem hialuronowym Desirial

Opis zabiegu »
od 3 000 do 7 000 

Urologia

Leczenie i operacje prącia
Leczenie stulejki chirurgiczne 
Inne nazwy:

operacja stulejki, zabieg stulejki, chirurgiczne leczenie stulejki, stulejka leczenie operacyjne, phimosis leczenie chirurgiczne

Konsultacja urologiczna - cena 250

Opis zabiegu »
Konsultacja urologiczna - cena 250
3 000
Leczenie i operacje jąder
Operacja wodniaka jądra 
Inne nazwy:

zabieg wodniaka jądra, usunięcie wodniaka jądra, operacyjne leczenie wodniaka jądra, wodniak jądra leczenie chirurgiczne, operacja wodniaka jądra sposobem Bergmann'a, operacja wodniaka jądra sposobem Winkelmann'a

Konsultacja urologiczna - cena 250

Opis zabiegu »
Konsultacja urologiczna - cena 250
4 000

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Albert D. Gugała

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.