dr n. med. Aleksander Baron

implantolog - Gliwice

dr n. med. Aleksander Baron implantolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Aleksander Baron

Dr n. med. Aleksander Baron uprawnienia i tytuł lekarza dentysty uzyskał w 2008 roku. Od tamtej pory nieustannie dba o rozwój swojej wiedzy i umiejętności zawodowych, uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i za granicą. Jednym z jego licznych sukcesów jest obroniona z wyróżnieniem praca dyplomowa na Uniwersytecie Medycznym w Nowym Jorku. Doktor Baron posiada również Certyfikat Umiejętności Implantologicznej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS) i European Association of Dental Implantologists (EDI), który stanowi potwierdzenie jego wysokich kwalifikacji w tej dziedzinie.

Doktor Baron posiada także istotne osiągnięcia na polu naukowym. W 2013 roku przed komisją Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach obronił rozprawę, zatytułowaną „Ocena skuteczności i czasu terapii zaburzeń mięśniowych narządu żucia szyną okluzyjną u chorych z bruksizmem”, uzyskując stopień doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii.

Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach jest dla doktora Barona nie tylko sposobem na poszerzanie swojej wiedzy, ale również okazją do śledzenia kierunków rozwoju nowoczesnej stomatologii oraz implantologii. Swoje bogate doświadczenia wymienia z innymi specjalistami tych dziedzin – pozwala mu na to również członkostwo w kilku polskich i międzynarodowych organizacjach branżowych, takich jak OSIS, CEIA (Central European Implant Academy), ICOI (International Congress of Oral Implantologists) oraz DGOI (Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie), a także ITI (International Team for Implantology). Najbardziej aktualne i skuteczne rozwiązania doktor Baron wprowadza w Centrum Stomatologii i Implantologii Kosmo Dental Clinic, którego jest właścicielem.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Baron

Dr n. med. Aleksander Baron specjalizuje się zwłaszcza w implantologii i implantoprotetyce. Oprócz tego wykonuje również zabiegi z innych dziedzin stomatologii, np. procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Zdjęcia dr n. med. Aleksander Baron

KOSMO DENTAL CLINIC - dr n. med. Aleksander Baron

Konsultacje

Konsultacja implantologiczna 
Inne nazwy:

implantolog wizyta prywatna

250

Stomatologia

Implanty stomatologiczne
Implanty zębowe
Implanty zębowe Straumann 
Inne nazwy:

założenie implantu stomatologicznego Straumann SLA, wszczepienie implantu zębowego Straumann SLA, wstawienie implantu zębowego Straumann SLA Active

Konsultacja implantologiczna - cena 250

Konsultacja implantologiczna - cena 250
1 ząb
2 700
Korony na implantach
Korona pełnoceramiczna cyrkonowa na implancie 
Inne nazwy:

Konsultacja implantologiczna - cena 250

Konsultacja implantologiczna - cena 250
1 ząb
3 500
Korona porcelanowa (na podbudowie z tytanu) na implancie 
Inne nazwy:

Konsultacja implantologiczna - cena 250

Konsultacja implantologiczna - cena 250
1 ząb
Korona porcelanowa (na podbudowie z metalu) na implancie 
Inne nazwy:

Konsultacja implantologiczna - cena 250

Konsultacja implantologiczna - cena 250
1 ząb
2 200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Aleksander Baron

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.