lek. Aleksander Husak

chirurg ogólny - Warszawa

lek. Aleksander Husak chirurg ogólny

Znajomość języków: angielski, rosyjskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Aleksander Husak

Lek. Aleksander Husak to specjalista z zakresu chirurgii ogólnej. Obecnie obejmuje stanowisko starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Szpitalu Grochowskim w Warszawie.

Doktor Husak nie ustaje w podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych. Czynnie uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach z zakresu chirurgii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Husak

Lek. Aleksander Husak przeprowadza zabiegi w ramach dermatologii chirurgicznej. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi usuwanie znamion skórnych (typu tłuszczaki, zmiany nowotworowe itd.) oraz leczenie nawrotowych brodawek wirusowych stóp i dłoni. Zajmuje się również chirurgicznym usuwaniem modzeli oraz ropni.

Zdjęcia lek. Aleksander Husak

Centrum Dermatologiczne FebuMed - lek. Aleksander Husak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Aleksander Husak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska