lek. Aleksander Żmudziński

otolaryngolog, lekarz medycyny estetycznej

lek. Aleksander Żmudziński otolaryngolog, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne – lek. med. Aleksander Żmudziński

Doktor Aleksander Żmudziński ukończył studia medyczne w 1988 roku. Specjalizację z zakresu otolaryngologii realizował w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Gdańsku (I stopień) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim  w Bydgoszczy, w którym pracował na stanowisku starszego asystenta (II stopień). Współpracuje z kilkoma placówkami medycznymi, m.in. szpitalami i klinikami w Gorzowie oraz Szczecinie. Prowadzi własną praktykę lekarską, której oferta obejmuje usługi z zakresu laryngologii i medycyny estetycznej.

Doktor Aleksander Żmudziński posiada ponad 25-letnie doświadczenie kliniczne. Jego zainteresowania zawodowe obejmują zagadnienia diagnostyki i leczenia  dzieci i dorosłych,  m.in. chorób uszu, nosa, gardła oraz zatok, a także  medycyny estetycznej. Wykorzystuje nowoczesne techniki leczenia, w tym endoskopię w leczeniu schorzeń zatok przynosowych i nosa (FESS). Zajmuje się również leczeniem chrapania (np. wysoce efektywną metodą Celon). Preferuje stosowanie małoinwazyjnych technik zabiegowych, które ograniczają pobyt pacjenta w szpitalu do minimum, umożliwiają powrót do zdrowia w warunkach domowych i skutkują krótkim okresem rekonwalescencji przy zachowaniu znakomitych efektów terapeutycznych. Wiadomości na temat zastosowania innowacyjnych technik w leczeniu oraz umiejętności z tego zakresu Aleksander Żmudziński zdobył na licznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych. Obszerna wiedza teoretyczna i praktyczna doktora Żmudzińskiego oraz znajomość nowych technik zabiegowych pozwalają w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. Aleksander Żmudziński

Zakres leczenia operacyjnego dr. Żmudzińskiego to obszar: uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Stosuje nowoczesne techniki endoskopowe w leczeniu chorób nosa i zatok przynosowych (FESS), jak również wysoce efektywną metodę Celon wykorzystywaną w leczeniu chrapania. Zajmuje się leczeniem operacyjnym nowotworów (m.in. ślinianek przyusznych) i wad wrodzonych (np. torbiele szyjne).

Lek. med. Aleksander Żmudziński przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się wygładzaniem zmarszczek, leczeniem bruksizmu oraz nadpotliwości z zastosowaniem toksyny botulinowej. Iniekcje preparatów kwasu hialuronowego wykorzystuje w zabiegach wypełniania zmarszczek i bruzd, a także niewielkich korektach kształtu i wielkości np. nosa czy warg. Przeprowadza procedury wykorzystujące osocze bogatopłytkowe pozyskane z krwi pacjenta, które wykazuje wyjątkowe własności stymulujące skórę do regeneracji i działanie liftingujące. W swojej praktyce wykorzystuje nici liftingujące PDO i Aptos. Wykonuje zabiegi mezoterapii igłowej skóry, w tym także skóry głowy (leczenie łysienia). Osobom borykającym się z lokalnymi nagromadzeniami tkanki tłuszczowej poleca liposukcję oraz – nieco mniej ingerencyjną – lipolizę iniekcyjną.

Zdjęcia lek. Aleksander Żmudziński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Aleksander Żmudziński