dr n. med. Aleksandra Gołębiowska

wenerolog - Warszawa

dr n. med. Aleksandra Gołębiowska wenerolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemiecki, francuski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Aleksandra Gołębiowska

Dr n. med. Aleksandra Gołębiewska jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. W 1982 rokuku ukończyła studia medyczne otrzymując tytuł lekarza medycyny oraz prawo wykonywania zawodu.Trzy lata później ukończyła specjalizację I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, a w 1988 roku złożyła w CMKP w Warszawie egzamin specjalizacyjny II stopnia. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 1987 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyła, m.in. pełniąc wieloletnią funkcję adiunkta Kliniki Dermatologii w Warszawie (20 lat pracy w pracowniach: dermatochirurgii, krioterapii i laseroterapii Kliniki Dermatologicznej).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Gołębiowska

Dr n.med. Aleksandra Gołębiowska zajmuje diagnostyką znamion barwnikowych (dermoskopia), profilaktyką czerniaka i innych nowotworów skóry. Specjalizuje się w dermatologii ogólnej oraz zabiegowej. Przeprowadza chirurgiczne leczenie różnych zmian skórnych - głównie znamion, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry, zabiegi krioterapii (zamrażaniem) brodawek wirusowych, stanów przednowotworowych, nowotworów skóry, zmian naczyniowych i innych zmian skórnych, a także zabiegi dermatochirurgiczne ze wskazań kosmetycznych.

Mille Medica

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Aleksandra Gołębiowska