lek. Aleksandra Krokocka

ginekolog, ginekolog-położnik - Łódź

lek. Aleksandra Krokocka ginekolog, ginekolog-położnik

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Aleksandra Krokocka

Lek. Aleksandra Krokocka jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii – szkolenie odbywa w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie pełniła funkcję kierownika projektu badawczego „Udział wybranych metaloproteinaz i prolidazy w występowaniu zjawiska przedwczesnego pęknięcia błon płodowych u kobiet ciężarnych”.

Praktykowała w kraju i za granicą – brała udział w stażach w Hospital General Universitario Reina Sofía w Murcii w Hiszpanii, a także w Centro Hospitalar do Porto w Portugalii (stypendium IFMSA). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w certyfikowanych kursach i szkoleniach tematycznych. Posiada certyfikat „Diagnostyka i postępowanie ze zmianami w obrębie szyjki macicy”. Wzięła także udział w szeregu szkoleń poświęconych diagnostyce USG.

Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Prócz tego jest autorką i współautorką licznych prac naukowych i streszczeń zjazdowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Krokocka

Lek. Aleksandra Krokocka przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób kobiecych narządów rodnych. Wykonuje USG ginekologiczne i USG ciąży, w tym USG połówkowe. Zajmuje się prowadzeniem ciąży. Pomaga kobietom z problemem niepłodności, z zaburzeniami miesiączkowania i endometriozą. Leczy torbiele jajników, zespół policystycznych jajników i nadżerki. Zakres świadczonych przez nią usług obejmuje badania kolposkopowe.

CODE Centrum Medyczne - lek. Aleksandra Krokocka

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna
100 Rozwiń szczegóły
Konsultacja położnicza
120 Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

Pakiety badań profilaktycznych
Pakiet ginekologiczny 
Inne nazwy:

Konsultacja ginekologiczna z cytologią

Konsultacja ginekologiczna z USG
150 Rozwiń szczegóły
USG ginekologiczne i położnicze
USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne
100 Rozwiń szczegóły
USG ginekologiczne transwaginalne
100 Rozwiń szczegóły
USG szyjki macicy
100 Rozwiń szczegóły
USG narządów rodnych
100 Rozwiń szczegóły
USG owulacyjne
Inne nazwy:

130 zł - pierwsze, 60 zł kolejne

100 Rozwiń szczegóły
USG wczesna ciąża
120 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Aleksandra Krokocka

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska