lek. Aleksandra Kuźnik-Borkowska

okulista - Warszawa

lek. Aleksandra Kuźnik-Borkowska okulista

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Aleksandra Kuźnik-Borkowska

Lek. Aleksandra Kuźnik-Borkowska posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie. W 1996 roku ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. Zawodowo jest związana z Kliniką Okulistyki Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą, między innymi na stażach w Paryżu i w Marsylii. Jest autorką wielu publikacji i doniesień naukowych.

Doktor Kuźnik-Borkowska nieustannie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz w konferencjach medycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Kuźnik-Borkowska

Lek. Aleksandra Kuźnik-Borkowska specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu. Świadczy usługi w zakresie terapii schorzeń siatkówki, ze szczególnym uwzględnieniem degeneracji plamki postępującej z wiekiem i schorzeń neurookulistycznych. Swoim pacjentom oferuje specjalistyczne badanie optycznej koherentnej tomografii, które wykorzystuje w diagnostyce chorób siatkowych i jaskrowych. 

Zdjęcia lek. Aleksandra Kuźnik-Borkowska

Europejskie Centrum Zdrowego Oka - lek. Aleksandra Kuźnik-Borkowska

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Europejskie Centrum Zdrowego Oka.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Aleksandra Kuźnik-Borkowska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska