lek. Aleksandra Żerdzińska

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej - Katowice

lek. Aleksandra Żerdzińska dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Aleksandra Żerdzińska

Lek. med. Aleksandra Żerdzińska jest doświadczonym dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej, absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach., który ukończyła w 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w uznanych placówkach medycznych, obecnie pracuje w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych, Alergologii i Dermatologii w Zabrzu gdzie odbywa także szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Medycyna estetyczna dla lekarzy”, a także liczne szkolenia i kursy specjalistyczne w tym zakresie, systematycznie poszerza także swoją wiedzę, uczestnicząc w sympozjach i konferencjach naukowych, poświęconych różnym zagadnieniom dermatologii i medycyny estetycznej.

Wśród licznych kursów i szkoleń które ukończyła, warto wymienić szkolenie praktyczne w zakresie podawania toksyny botulinowej w zabiegach wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy, kurs „Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w rewitalizacji skóry twarzy” i szkolenie „Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna konta lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej.”, dr Żerdzińska brała także udział w kursie „Trądzik różowaty. Laseroterapia i IPL w połączeniu z peelingami i mezoterapią” oraz w szkoleniu, poświęconym diagnostyce dermoskopowej zmian barwnikowych skóry.

Doktor Żerdzińska posługuje się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Żerdzińska

Lek. med. Aleksandra Żerdzińska przeprowadza szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej i anti-aging. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem nowoczesnych systemów laserowych, przy pomocy których usuwa zmiany skórne, takie jak brodawki, włókniaki, naczyniaki czy kłykciny kończyste. Lasery wykorzystuje także do redukcji blizn potrądzikowych, rozstępów i blizn po cesarskim cięciu.

Przeprowadza zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego, które pomagają zachować młody wygląd oraz niwelują istniejące już objawy upływającego czasu. Przy pomocy preparatów kwasu hialuronowego modeluje i powiększa usta, przeprowadza rewitalizację okolicy oka oraz wykonuje lifting wolumetryczny twarzy, a także wypełnia bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza i pionowe zmarszczki na czole. Wykonuje mezoterapię igłową, korekcję opadających powiek toksyną botulinową oraz zabiegi leczenia nadmiernej potliwości iniekcjami botoksu.

Zdjęcia lek. Aleksandra Żerdzińska

DUO MEDICA - lek. Aleksandra Żerdzińska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Aleksandra Żerdzińska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska