lek. Anas Awad

lekarz - Warszawa

lek. Anas Awad lekarz

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Anas Awad

Lek. Anas Awad ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Już w trakcie nauki zainteresował się zagadnieniami związanymi z diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu, natomiast obecnie jest w trakcie odbywania specjalizacji z okulistyki. Zawodowo związany jest z Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalem Okulistycznym w Warszawie.

Doktor Anas sukcesywnie poszerza swoją wiedzę oraz podnosi kwalifikacje zawodowe. Jest czynnym uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń, na których zgłębia zagadnienia związane, między innymi, z chorobami powierzchni oka, angiografią w diagnostyce okulistycznej oraz obliczaniem mocy soczewek wewnątrzgałkowych. Pacjenci cenią go za dyskrecję, życzliwość oraz profesjonalizm.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Awad

Lek. Anas Awad zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób aparatu wzroku. Przyjmuje pacjentów dorosłych oraz młodzież po 15. roku życia. Podczas specjalistycznych konsultacji wykonuje badania okulistyczne, między innymi test Schirmera, pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego czy gonioskopię. Ponadto przeprowadza zaawansowane badania w postaci krzywej dobowej ciśnienia śródgałkowego czy USG oczu i oczodołów. Doktor Anas wykonuje komputerowe badanie wzroku. Specjalizuje się w leczeniu zapaleń rogówki i spojówki oraz zapaleń błony naczyniowej. Przeprowadza również diagnostykę i leczenie jaskry oraz zespołu suchego oka. Doktor Anas kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych przedniego odcinka gałki ocznej. Kieruje swoich pacjentów na operacje zaćmy i kalkuluje moc wszczepianych podczas zabiegu sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych. Ponadto wykonuje drobne zabiegi ambulatoryjne (m.in. usuwanie ciała obcego z oka czy założenie soczewki kontaktowej opatrunkowej).

Zdjęcia lek. Anas Awad

Centrum Medyczne CMP - lek. Anas Awad

Konsultacje

Konsultacja okulistyczna 
Inne nazwy:

konsultacja z lekarzem okulistą

160
Konsultacja okulistyczna dziecięca 
Inne nazwy:

konsultacja okulisty dziecięcego, okulista dziecięcy wizyta konsultacyjna

165

Okulistyka

Leczenie zaćmy
Badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy
1 oko
300
Drobne zabiegi okulistyczne
Usunięcie ciała obcego z oka 
Inne nazwy:

zabieg usunięcia ciała obcego z oka, zabieg usunięcia ciała obcego z powieki, usuwanie ciała obcego z przedniego segmentu oka, usunięcie powierzchownego ciała obcego z oka bez nacięcia, usunięcie ciała obcego z przedniej części oka

140

Diagnostyka i badania

Badania okulistyczne
Badanie ciśnienia w gałce ocznej 
Inne nazwy:

tonometria, pomiar ciśnienia wewnątrz gałki ocznej, mierzenie ciśnienia wewnątrzgałkowego, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego przy pomocy tonometru, badanie metodą tonometrii aplanacyjnej, badanie ciśnienia w oku

30
Badania USG gałki ocznej i oczodołu
USG gałki ocznej - 1 oko
USG gałki ocznej (lewe i prawe oko)
90
Gonioskopia 
Inne nazwy:

badanie kąta przesączania przy diagnostyce jaskry, oko pomiar kąta przesączania (rogówkowo-tęczówkowego), diagnostyka jaskry badanie oka gonioskopem, badanie AS-OCT, gonioskopia cyfrowa

60

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anas Awad

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.