lek. Anas Awad

lekarz - Warszawa

lek. Anas Awad lekarz

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Anas Awad

Lek. Anas Awad ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Już w trakcie nauki zainteresował się zagadnieniami związanymi z diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu, natomiast obecnie jest w trakcie odbywania specjalizacji z okulistyki. Zawodowo związany jest z Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalem Okulistycznym w Warszawie.

Doktor Anas sukcesywnie poszerza swoją wiedzę oraz podnosi kwalifikacje zawodowe. Jest czynnym uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń, na których zgłębia zagadnienia związane, między innymi, z chorobami powierzchni oka, angiografią w diagnostyce okulistycznej oraz obliczaniem mocy soczewek wewnątrzgałkowych. Pacjenci cenią go za dyskrecję, życzliwość oraz profesjonalizm.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Awad

Lek. Anas Awad zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób aparatu wzroku. Przyjmuje pacjentów dorosłych oraz młodzież po 15. roku życia. Podczas specjalistycznych konsultacji wykonuje badania okulistyczne, między innymi test Schirmera, pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego czy gonioskopię. Ponadto przeprowadza zaawansowane badania w postaci krzywej dobowej ciśnienia śródgałkowego czy USG oczu i oczodołów. Doktor Anas wykonuje komputerowe badanie wzroku. Specjalizuje się w leczeniu zapaleń rogówki i spojówki oraz zapaleń błony naczyniowej. Przeprowadza również diagnostykę i leczenie jaskry oraz zespołu suchego oka. Doktor Anas kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych przedniego odcinka gałki ocznej. Kieruje swoich pacjentów na operacje zaćmy i kalkuluje moc wszczepianych podczas zabiegu sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych. Ponadto wykonuje drobne zabiegi ambulatoryjne (m.in. usuwanie ciała obcego z oka czy założenie soczewki kontaktowej opatrunkowej).

Zdjęcia lek. Anas Awad

Centrum Medyczne CMP - lek. Anas Awad

Konsultacje

Konsultacja okulistyczna
160
Konsultacja okulistyczna dziecięca
165

Okulistyka

Leczenie zaćmy
Badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy
1 oko
300
Drobne zabiegi okulistyczne
Usunięcie ciała obcego z oka
140

Diagnostyka i badania

Badania okulistyczne
Badanie ciśnienia w gałce ocznej 
120 zł - krzywa dobowa ciśnienia śródgałkowego
30
Badania USG gałki ocznej i oczodołu
USG gałki ocznej - 1 oko
USG gałki ocznej (lewe i prawe oko) 
USG oczu i oczodołów USG B
90
Gonioskopia
60

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anas Awad

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.