lek. Andrzej Balcerzak

lekarz chorób wewnętrznych, hematolog - Poznań

lek. Andrzej Balcerzak lekarz chorób wewnętrznych, hematolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Andrzej Balcerzak

Lek. Andrzej Balcerzak to specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Umiejętności i wiedzę zdobywał w Klinice Hematologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zawód lekarza to jego największa pasja. Kontakt z ludźmi jest dla niego niezmiernie ważny, dlatego poświęca się swojej pracy z pełnym zaangażowaniem.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Balcerzak

Lek. Andrzej Balcerzak to doświadczony hematolog. Specjalizuje się w leczeniu chorób krwi o różnej etiologii. W grupie głównych prowadzonych przez niego schorzeń znajdują się nowotwory (białaczki, chłoniaki), niedokrwistość, a także zaburzenia krzepnięcia.

Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (dawniej: Kossaka 4) - lek. Andrzej Balcerzak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Andrzej Balcerzak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska