lek. Andrzej Bielecki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny - Poznań

lek. Andrzej Bielecki chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. med. A. Bielecki

Dr Andrzej Bielecki jest chirurgiem plastycznym o bogatym doświadczeniu zawodowym. Naukę na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu ukończył w 1980 roku, natomiast w 1985 roku uzyskał tytuł specjalisty I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Cztery lata później ukończył specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Dr Bielecki zdobywał doświadczenie i podnosił kwalifikacje zawodowe na wielu stażach w renomowanych ośrodkach chirurgii plastycznej w kraju i na świecie, m.in. w Polanicy Zdrój, Warszawie, Wrocławiu, Lyonie, Dusseldorfie i Jenie. Współpracuje z Kliniką Kolasiński, gdzie przeprowadził już kilkaset operacji z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej, pracuje także w poznańskiej Klinice Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, pełni też funkcję Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii plastycznej w Wielkopolsce.

Osiągnięcia lekarza

Dr Bielecki jest lekarzem o wieloletnim stażu pracy, olbrzymim doświadczeniu klinicznym i wiedzy, jednym z pionierów polskiej chirurgii plastycznej. Przeprowadza operacje już od ponad trzydziestu lat, jest mentorem i nauczycielem wielu krajowych chirurgów. Jego rzeczowość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do potrzeb pacjenta sprawiają, że cieszy się ogromnym autorytetem wśród lekarzy oraz szacunkiem pacjentów.

Dr Bielecki ma również świadomość, że trendy i możliwości chirurgii plastycznej zmieniają się bardzo szybko, dlatego systematycznie podnosi swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych w szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. A. Bielecki

Dr Bielecki przeprowadza różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii twarzowo-szczękowej. Specjalizuje się w zabiegach korekcyjnych nosa (operacje czubka lub garbu nosa, septoplastyka, wtórna rhinoplastyka). Jako wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii przeprowadza także zabiegi korekcji kształtu uszu oraz powiek, natomiast kobietom niezadowolonym z kształtu czy rozmiaru swojego biustu przeprowadza operacje powiększenia przypomocy implantów okrągłych lub anatomicznych, redukcji lub podniesienia piersi. Wykonuje zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej, operacyjnego leczenia ginekomastii oraz korekcji blizn.

Zdjęcia lek. Andrzej Bielecki

Mandala Beauty Clinic

Konsultacje

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
250 Pokaż więcej

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Andrzej Bielecki