lek. Andrzej Chruściński

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Andrzej Chruściński ortopeda, traumatolog

Nr PWZ: 7280765

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Andrzej Chruściński

Lek. Andrzej Chruściński jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. W 1981 roku ukończył studia medyczne, następnie odbył staż podyplomowy w szpitalu w Sulęcinie. Posiada tytuł specjalisty II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii. Przez wiele lat był związany zawodowo z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Płocku. Pracował także w Szpitalu Świętej Trójcy w Płocku, a od 2001 roku jest współpracownikiem Szpitala Powiatowego w Płońsku.

Ukończył wiele specjalistycznych kursów, m.in. szkolenie w zakresie łąkotek kolagenowych w Essen. Ponadto uczestniczył w międzynarodowych kongresach w Innsbrucku, Florencji czy Osace. Jako uczestnik kursu w Gyhum i Rothenburgu zdobył certyfikat potwierdzający jego umiejętności w zakresie USG narządu ruchu.

Doktor Chruściński to prekursor wykonywania USG stawów biodrowych u noworodków i niemowląt – wprowadził to badanie jako standard diagnostyczny w ówczesnym województwie płockim. Przez długi czas pełnił funkcję kierownika Poradni Preluksacyjnej.

Należy do wielu towarzystw, między innymi do prestiżowego International Society of Arthroscopy, Knee Surgery i Orthopaedic Sports Medicine (ISAKOS). Jest również członkiem PolskiegoTowarzystwa Ortopedii i Traumatologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Andrzej Chruściński

Lek. Andrzej Chruściński specjalizuje się w ortopedii dziecięcej. Wykonuje kompleksową diagnostykę ultrasonograficzną oraz prowadzi konsultacje dla rodziców noworodków i niemowląt. Interesuje się również zagadnieniami związanymi z chirurgią ręki. Ponadto wykonuje zabiegi artroskopowe kolana, barku, łokcia oraz stawu skokowego, a także rekonstrukcje struktur barkowych.

Lek. Chruściński proponuje swoim pacjentom szeroki zakres usług z zakresu endoprotezoplastyki biodra, kolana i stawu skokowego.

Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna - lek. Andrzej Chruściński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Andrzej Chruściński

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.