lek. Andrzej Cieślik

ortopeda, traumatolog, lekarz medycyny sportowej - Warszawa

lek. Andrzej Cieślik ortopeda, traumatolog, lekarz medycyny sportowej

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Andrzej Cieślik

Lek. Andrzej Cieślik posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne. Praktykuje w zawodzie od 1989 roku, kiedy ukończył studia medyczna i otrzymał dyplom lekarza. Kolejno w latach 1994 oraz 1999 uzyskał I i II stopień specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Ponadto jest lekarzem medycyny sportowej. Praca jest jego największą pasją, dlatego stale podwyższa swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Doktor Cieślik jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Andrzej Cieślik

Lek. Andrzej Cieślik konsultuje pacjentów po urazach układu ruchu. Wdraża leczenie zachowawcze lub podejmuje decyzję o przeprowadzeniu zabiegu w przypadku kontuzji zawodowych sportowców. Zajmuje się leczeniem takich schorzeń jak łokieć tenisisty, kolana skoczka i biegacza, a także zapalenie ścięgna Achillesa. Powyższe choroby, a także naderwania mięśni i uszkodzenia ich przyczepów leczy poprzez podanie osocza bogatopłytkowego.

Lek. Cieślik przeprowadza artroskopię diagnostyczną i leczniczą. Zajmuje się także wykonywaniem zabiegów endoprotezoplastyki stawu kolanowego oraz rekonstrukcji jego wiązadeł. Przeprowadza iniekcje okołostawowe i dostawowe.

Zdjęcia lek. Andrzej Cieślik

Biomed Przychodnia Rehabilitacyjno-Lecznicza - lek. Andrzej Cieślik

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna 
Inne nazwy:

konsultacja specjalisty ortopedy

130

Ortopedia

Drobne zabiegi ambulatoryjne w zakresie ortopedii
Nakłucie stawu - aspiracja lub wstrzyknięcie leku (mały staw lub kaletka) 
Inne nazwy:

dostawowa suplementacja kwasu hialuronowego, wiskosuplementacja, leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów (OA) kolanowych dostawową iniekcją Synocromu

Konsultacja ortopedyczna - cena 130

Konsultacja ortopedyczna - cena 130
od 50 do 160 
Leczenie złamań - opatrunek unieruchamiający 
Inne nazwy:

Konsultacja ortopedyczna - cena 130

Konsultacja ortopedyczna - cena 130
od 40 do 65 
Leczenie zwichnięć - opatrunek unieruchamiający 
Inne nazwy:

Konsultacja ortopedyczna - cena 130

Konsultacja ortopedyczna - cena 130
od 40 do 65 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Andrzej Cieślik

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.