dr n. med. Andrzej Fedak

chirurg ogólny, lekarz radiolog, diagnosta obrazowy - Kraków

dr n. med. Andrzej Fedak chirurg ogólny, lekarz radiolog, diagnosta obrazowy

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Fedak

Dr n med. Andrzej Fedak jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i posiada specjalizacje w zakresie chirurgii ogólnej oraz radiologii i diagnostyki obrazowej. Jest również wykładowcą Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego lekarzy.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Fedak

Dr n med. Andrzej Fedak wykonuje badania ultrasonograficzne jamy brzusznej, piersi, nerek, tarczycy, prostaty, a także USG pediatryczne, diagnozując takie problemy, jak choroby dróg żółciowych, choroby chirurgiczne, endokrynologiczne czy nowotwory.

Ultramedica USG - dr n. med. Andrzej Fedak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Fedak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska