dr n. med. Andrzej Gala

stomatolog, protetyk stomatologiczny - Kraków

dr n. med. Andrzej Gala stomatolog, protetyk stomatologiczny

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. lek. stom. Andrzej Gala

Dr n. med. lek. stom. Andrzej Gala to absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje jako adiunkt w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Collegium Medicum UJ, ponadto jest aktywnym członkiem brytyjskiej organizacji General Dental Council (GDC). To dwukrotny stypendysta Uniwersytetu Juliusza i Maksymiliana w Würzburgu, a także autor licznych prac publikowanych w uznanych czasopismach naukowych.

W wolnym czasie aktywnie wypoczywa. Lubi relaks podczas pracy w ogródku.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. lek. stom. A. Gala

Dr n. med. lek. stom. Andrzej Gala to specjalista w zakresie protetyki, chirurgii oraz stomatologii estetycznej. Jest uważany za doskonałego fachowca ze świetnym podejściem do pacjentów. Zawód stomatologa jest jego pasją.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Gala

DENTestetica - dr n. med. Andrzej Gala

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Gala

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska