lek. Andrzej Gebuza

specjalista chirurgii ogólnej, chirurg dziecięcy, lekarz medycyny lotniczej - Wrocław

Informacje ogólne – lek. Andrzej Gebuza

Lek. Andrzej Gebuza posiada 25-letnie doświadczenie w zawodzie. To specjalista chirurgii ogólnej, chirurg dziecięcy oraz lekarz medycyny lotniczej. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Gebuza

  • operacje jamy brzusznej klasyczne i laparoskopowe (usunięcie pęcherzyka żólciowego, operacje jelit, wyrostka robaczkowego, diagnostyczne etc.)
  • plastyka przepuklin pachwinowych i brzusznych (operacje klasyczne i z wszczepami siatek)
  • operacje hemoroidów, chorób odbytu
  • endoskopia diagnostyczna i zabiegowa (gastroskopie, kolonoskopie, usuwanie polipów)
  • usuwanie znamion skórnych

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią - lek. Andrzej Gebuza

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Andrzej Gebuza

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska