dr n. med. Andrzej Głuszak

lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog - Świdnik

dr n. med. Andrzej Głuszak lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Głuszak

Doktor nauk medycznych Andrzej Głuszak to doświadczony specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i kardiologii. Uczelnię medyczną ukończył w 1983 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Trzy lata później zdobył pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych, a w 1990 roku uzyskał drugi stopień specjalizacji w tej samej dziedzinie. Tytuł specjalisty II stopnia w zakresie kardiologii zdobył w 1996 roku.

Doktor Głuszak nieustannie doskonali swoje umiejętności praktyczne i pogłębia wiedzę w dziedzinie kardiologii i chorób wewnętrznych, co zaowocowało w 2003 roku zdobyciem przez niego tytułu doktora nauk medycznych. Obecnie pełni funkcję zastępcy kierownika Oddziału Kardiologicznego z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świdniku.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Głuszak

Dr n. med. Andrzej Głuszak udziela porad i podejmuje się leczenia pacjentów ze schorzeniami układu krążenia. Udziela pomocy pacjentom borykającym się z niewydolnością i wadami serca oraz osobom cierpiącym z powodu chorób niedokrwiennych serca czy kardiomiopatii. Zajmuje się leczeniem zaburzeń rytmu serca i przewodzenia, zatorowości płucnej oraz niewydolności wieńcowej.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Głuszak

Zespół specjalistycznych gabinetów lekarskich COR-LAR-MED - dr n. med. Andrzej Głuszak

Konsultacje

Konsultacja kardiologiczna
130 Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

Badania kardiologiczne
Badanie echo serca
Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Głuszak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska