dr n. med. Andrzej Gołębiewski

chirurg dziecięcy, urolog dziecięcy - Gdańsk

dr n. med. Andrzej Gołębiewski chirurg dziecięcy, urolog dziecięcy

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Gołębiewski

Dr n. med. Andrzej Gołębiewski ukończył w 1987 roku Akademię Medyczną w Gdańsku. Jego zainteresowania zawodowe pokierowały go na tory medycyny dziecięcej, co zaowocowało zdobyciem dwóch specjalizacji: w dziedzinie chirurgii dziecięcej (tytuł specjalisty I stopnia uzyskał w 1991 roku, natomiast II stopnia – w 1996 roku) oraz urologii dziecięcej (tytuł specjalisty w 2005 roku). Po obronie rozprawy doktorskiej w gdańskiej Akademii Medycznej otrzymał stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Specjalista rozwija się na polu naukowym jako współautor publikacji z zakresu chirurgii ogólnej oraz urologii dziecięcej. Współtworzył m.in. artykuły pt.: "One, two or three port appendectomy: a rational approach", "Laparoscopic versus open upper pole heminephroureterectomy for the treatment of duplex kidneys in children" oraz "Laparoscopic surgical technique to facilitate management of high anorectal malformations: report of seven cases".

Doktor Gołębiewski należy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku. Jest członkiem takich stowarzyszeń naukowych jak Polskie Towarzystwo Chirurgi Dziecięcej, Polskie Towarzystwo Urologii Dziecięcej oraz Polskie Towarzystwo Urologiczne. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Gołębiewski

Dr n. med. Andrzej Gołębiewski w ramach usług w obrębie urologii dziecięcej leczy żylaki powrózka nasiennego, wnętrostwo oraz stulejkę. Udziela pomocy małym pacjentom, przeprowadzając zabiegi z zakresu chirurgii dziecięcej. Zajmuje się m.in. chirurgią zmian skórnych w znieczuleniu miejscowym, wykonuje zabiegi laparoskopii, a także leczy zaparcia u dzieci. Przyjmuje również osoby cierpiące z powodu nietrzymania moczu. 

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Gołębiewski

Lifemedica

Konsultacje

Konsultacja chirurga dziecięcego
180 zł - kontrola
250
Konsultacja urologiczna
wraz z USG;
150 zł - kontrola
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Gołębiewski