lek. Andrzej Kawecki

lekarz medycyny estetycznej, lekarz rodzinny - Bielsko-Biała

lek. Andrzej Kawecki lekarz medycyny estetycznej, lekarz rodzinny

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Andrzej Kawecki

Dr Andrzej Kawecki jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ukończył ją w 1984 roku. Następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuował edukację. W 1989 roku uzyskał dyplom, stając się specjalistą w zakresie medycyny rodzinnej. W trakcie pobytu w USA zdobywał doświadczenie zawodowe również poprzez prowadzenie prywatnej praktyki lekarskiej w Wisconsin i Illinois. 

 Przeszedł szereg kursów, ponadto posiada w swoim dorobku medycznym liczne certyfikaty zdobyte w ośrodku NU/Hart Hair Transplants. Dzięki przebytym szkoleniom stał się wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie transplantacji włosów. W NU/Hart uczył się od najlepszych specjalistów z całego świata, ściśle zajmujących się tą dziedziną medycyny.

Doktor Kawecki został wpisany do GMC (General Medical Council), niezależnej organizacji zajmującej się ochroną praw pacjentów oraz  poprawą kształcenia medycznego na terenie Wielkiej Brytanii.

Jest właścicielem Bielskiego Centrum Medycznego w Bielsku-Białej. Przyjmuje w ośrodku jako specjalista od przeszczepu włosów oraz lekarz rodzinny.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr A. Kawecki

 Lekarz Andrzej Kawecki specjalizuje się w transplantacji włosów. Zabiegi przeprowadza w Bielskim Centrum Medycznym, stosując w ich trakcie technikę FUE. Doświadczenie w tej dziedzinie medycyny zdobywał, wykonując przeszczepy włosów na całym świecie. 

Bielskie Centrum Medyczne - lek. Andrzej Kawecki

Konsultacje

Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej 
Inne nazwy:

konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

20 min
Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów 
Inne nazwy:

konsultacja w zakresie leczenia łysienia, konsultacja z lekarzem specjalistą przed zabiegiem przeszczepu włosów, konsultacja w zakresie niechirurgicznego leczenia łysienia implantami włosowymi, konsultacja u specjalisty w zakresie niechirurgicznego uzupełniania włosów implantami włosowymi

20 min

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Andrzej Kawecki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.