dr n. med. Andrzej Kidawa

urolog - Warszawa

dr n. med. Andrzej Kidawa urolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Kidawa

Dr n. med. Andrzej Kidawa praktykuje od 1961 roku, kiedy ukończył studia medyczne. Jest cenionym specjalistą chirurgii i urologii. Specjalizację z chirurgii II stopnia ukończył w 1970 roku, natomiast tytuł specjalisty II stopnia urologii otrzymał cztery lata później. Zawodowo jest związany ze Szpitalem Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Jest doktorem nauk medycznych, stopień naukowy uzyskał w 1970 roku.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Andrzej Kidawa 

Dr n. med. Andrzej Kidawa przeprowadza konsultacje urologiczne. Jest cenionym specjalistą, leczy oraz opiekuje się pacjentami z rakiem prostaty, pomaga pacjentkom dotkniętym problemem nietrzymania moczu oraz innymi problemami urologicznymi. Leczy takie schorzenia jak rozrost prostaty czy wodniak jądra. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu oraz leczeniu nowotworów prostaty.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Kidawa

Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna - dr n. med. Andrzej Kidawa

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Kidawa

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska