lek. Andrzej Komor

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Andrzej Komor ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielski, hiszpański

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Andrzej Komor

Lek. Andrzej Komor ukończył studia w 1992 roku. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Szkolenie specjalizacyjne odbywał pod okiem prof. dr hab. Andrzeja Góreckiego, a egzamin zdał z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od 2007 pełni funkcję konsultanta  w Fundacion Hospital Calahorra w Hiszpanii, równocześnie kontynuując praktykę lekarską w kraju.

Doktor Komor sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, bierze czynny udział w licznych konferencjach medycznych oraz szkoleniach z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest cenionym specjalistą, był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany, między innymi otrzymał nagrodę Kierownika Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu "Za osiągnięcia kliniczne". Ponadto został wyróżniony poprzez uczestnictwo w stypendium Europejskiej Federacji Towarzystw Ortopedii i Traumatologii (EFORT Traveling Fellowship) w Belgii. W swojej karierze zawodowej współpracował z młodzieżową Reprezentacją Polski w piłce nożnej, a podczas EURO 2012 pełnił funkcję lekarza boiska na Stadionie Narodowym w Warszawie. Opublikował wiele artykułów i doniesień naukowych.

Lek. Andrzej Komor należy do wielu prestiżowych stowarzyszeń, między innymi do Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Andrzej Komor

Lek. Andrzej Komor specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem urazów stawu skokowego, ramiennego oraz kolanowego. Leczy deformacje stopy. Konsultuje pacjentów z chorobami aparatu ruchu, wykonuje USG ortopedyczne. Przeprowadza terapię komórkami macierzystymi, która znacznie opóźnia lub całkowicie eliminuje konieczność zastosowania leczenia chirurgicznego. 

Zdjęcia lek. Andrzej Komor

Horizon Medical Center

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Andrzej Komor