lek. Andrzej Komor

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Andrzej Komor ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielski, hiszpańskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Andrzej Komor

Lek. Andrzej Komor ukończył studia w 1992 roku. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Szkolenie specjalizacyjne odbywał pod okiem prof. dr hab. Andrzeja Góreckiego, a egzamin zdał z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od 2007 pełni funkcję konsultanta  w Fundacion Hospital Calahorra w Hiszpanii, równocześnie kontynuując praktykę lekarską w kraju.

Doktor Komor sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, bierze czynny udział w licznych konferencjach medycznych oraz szkoleniach z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest cenionym specjalistą, był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany, między innymi otrzymał nagrodę Kierownika Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu "Za osiągnięcia kliniczne". Ponadto został wyróżniony poprzez uczestnictwo w stypendium Europejskiej Federacji Towarzystw Ortopedii i Traumatologii (EFORT Traveling Fellowship) w Belgii. W swojej karierze zawodowej współpracował z młodzieżową Reprezentacją Polski w piłce nożnej, a podczas EURO 2012 pełnił funkcję lekarza boiska na Stadionie Narodowym w Warszawie. Opublikował wiele artykułów i doniesień naukowych.

Lek. Andrzej Komor należy do wielu prestiżowych stowarzyszeń, między innymi do Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Andrzej Komor

Lek. Andrzej Komor specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem urazów stawu skokowego, ramiennego oraz kolanowego. Leczy deformacje stopy. Konsultuje pacjentów z chorobami aparatu ruchu, wykonuje USG ortopedyczne. Przeprowadza terapię komórkami macierzystymi, która znacznie opóźnia lub całkowicie eliminuje konieczność zastosowania leczenia chirurgicznego. 

Zdjęcia lek. Andrzej Komor

Horizon Medical Center - lek. Andrzej Komor

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Andrzej Komor

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska