dr n. med. Andrzej Kostka

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Kraków

dr n. med. Andrzej Kostka chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Kostka

Dr n. med. Andrzej Kostka jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia medyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończył w 1996 roku, a w latach 1997-2002 w III Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej tej jednostki odbywał studia doktoranckie, zakończone obroną dysertacji doktorskiej pod tytułem „Czynniki ryzyka wczesnego nawrotu choroby Gravesa Basedowa po leczeniu operacyjnym” oraz uzyskaniem tytułu doktora nauk medycznych. Specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w 2007 roku, natomiast w roku 2010, po odbyciu specjalizacji pod kierunkiem dr n. med. Tomasza Mrowieckiego, zdobył tytuł specjalisty w zakresie chirurgii naczyniowej.

Jest lekarzem, dla którego skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów ma szczególne znaczenie, dlatego swoją wiedzę i umiejętności systematycznie uzupełnia poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach specjalistycznych oraz sympozjach naukowych. Był uczestnikiem dwuczęściowego seminarium kwalifikacyjnego na temat diagnostyki i leczenia chorób żył metodą obliteracji, kursu „Diagnostyka dopplerowska naczyń krwionośnych – szyi, jamy brzusznej, kończyn dolnych i górnych”, a także konferencji „Flebologia XXI wieku” i „Współczesne trendy we flebologii”, zorganizowanych przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne. Brał udział w X Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Postępy w chirurgii naczyń”, II Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych oraz III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Dr Kostka uczestniczył w kursach i szkoleniach organizowanych nie tylko, w kraju, ale także poza jego granicami: swoją wiedzę poszerzał m.in. w Kioto, Rio de Janeiro, Monte Carlo, Atenach czy Londynie. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów dr Kostka ukończył także kurs medyczny „Ochrona radiologiczna pacjenta”. 

Chętnie dzieli się swoją bogatą wiedzą oraz szerokim doświadczeniem zawodowym z innymi poprzez aktywne uczestnictwo w licznych konferencjach i szkoleniach. Był m.in. czynnym uczestnikiem I Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Skleroterapia – teraźniejszość i przyszłość” oraz brał aktywny udział w II Konferencji Nowoczesnych Technik w Chirurgii Naczyniowej i Chirurgii Ogólnej, gdzie przedstawił wykład na temat leczenia niewydolności żył kończyn dolnych.

Jest doświadczonym lekarzem, który szeroką wiedzę zawodową łączy z cierpliwością i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, dzięki czemu cieszy się wśród nich zaufaniem i szacunkiem – świadczą o tym chociażby liczne pozytywne komentarze i opinie na portalach branżowych. Chirurgia naczyniowa jest dla niego nie tylko pracą, ale także pasją, a jego zaangażowanie również jest dostrzegane i cenione przez pacjentów.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Kostka

Dr Kostka swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu flebologii i chirurgii naczyniowej. Metodę leczenia zawsze dobiera indywidualnie do potrzeb pacjenta i stanu jego układu żylnego, będąc zwolennikiem zabiegów jak najmniej inwazyjnych, pozwalających osiągnąć doskonałe efekty lecznicze i kosmetyczne. Niewielkie zmiany naczyniowe oraz tzw. „pajączki” leczy przy pomocy skleroterapii, przeprowadzanej także pod kontrolą USG. Bardziej zaawansowane żylaki usuwa laserowo metodą EVLT oraz przy pomocy zabiegów klasycznej chirurgii naczyniowej. Przeprowadza leczenie operacyjne, wewnątrznaczyniowe oraz zachowawcze przewlekłego niedokrwienia kończyn dolnych w przebiegu miażdżycy zrostowej tętnic. Pacjenci mogą się do niego zgłosić również z problemem przewlekłej niewydolności żylnej i limfatycznej.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Kostka

ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody - dr n. med. Andrzej Kostka

Konsultacje

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 
Inne nazwy:

200 zł - Konsultacja lekarza chirurga naczyniowego z USG Doppler żył - dwóch kończyn bez opisu (pełna diagnostyka)

200 zł - Konsultacja lekarza chirurga naczyniowego z USG Doppler żył - dwóch kończyn bez opisu (pełna diagnostyka)
200

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg 
Inne nazwy:

200 zł - kontrola po skleroterapii,
250 zł - odbarczanie żyły
Skleroterapia żylaków 
Inne nazwy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 200

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 200
1 ampułka preparatu - 500 zł;
200 zł - Wizyta lekarska poszerzona - kontrola po zabiegu skleroterapii
od 500
Mikroskleroterapia pajączków nóg 
Inne nazwy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 200

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - cena 200
1 ampułka preparatu - 500 zł;
200 zł - Wizyta lekarska poszerzona - kontrola po zabiegu skleroterapii
od 500

Diagnostyka i badania

Badanie histopatologiczne
70
Badania USG Doppler
USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych
120
USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych z konsultacją 
dr Kostka
200 zł - 2 nogi bez opisu z konsultacja
280 zł - 2 nogi z opisem z konsultacja

dr Piwowarczyk
150 zł - 2 nogi z opisem z konsultacja
od 150 do 280 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska